Luxusní ornamenty z čokolády | 24 ks Dr. Oetker

Položka byla vyprodána…
113 Kč Měrná cena: 4,71 Kč / 1 ks
Dostupnost: AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
113 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
107 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Luxusní ornamenty z čokolády | 24 ks Dr. Oetker
Čokoládové filigrány, ornamenty z čokolády
Z RAKOUSKA 🇦🇹

Detailní popis produktu

Kvalitní extra tmavá čokoládová dekorace ve tvaru filigrán

Jste milovníci čokolády? Jste ti kteří hledají cestu, jak získat tu nejlepší chuť pro váš čokoládový dort, vánoční cukroví nebo jako ozdobu na dezert s minimální námahou? Čokoládová dekorace z edice deLuxe z čokoládovny Dr.Oetker vás potěší.

Příprava čokoládové dekorace je velice snadná, stačí rozbalit a je ihned připravená k použití.

Skladování: při pokojové teplotě

Balení: 24 ks / 30 g v krabičce

Výrobce a země původu: Rakousko, firma Dr.Oetker

Složení:

kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor (soyalecitin), přírodní vanilkové aroma, může obsahovat (lískové ořechy, mléko)

Výživové údaje na 100g

Energetická hodnota 2352 kJ / 568 kcal
Tuky 44,1g
z toho nasycené mastné kyseliny 27g
Sacharidy 35,7g
z toho cukry 29,1g
Vláknina 1,9g
Bílkoviny 6,7g
Sůl 0,05g

Kód výrobce: -

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 9008200015856
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : Dr. Oetker, spol. s r.o.
Adresa : Americká 2335, 272 01 Kladno

Podobné produkty

Čokoládová dekorace Feathers pírka tmavá 5,4 cm 20ks
53 Kč
Měrná cena: 2,65 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000021612
Čokoládové koule Black Pearl Gold 8ks
113 Kč
Měrná cena: 14,13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000004193
Čokoládová dekorace Halloween netopýři, 10 ks
93 Kč
Měrná cena: 9,30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712396106
Motýlci 16 ks - bílá čokoláda s potiskem
Z RAKOUSKA 🇦🇹
71 Kč
Měrná cena: 4,44 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000838267
Čokoládová abeceda 90 ks (40g)
Z RAKOUSKA 🇦🇹
91 Kč
Měrná cena: 113,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
9100000979748
Šupiny z polevy (azurové) 100 g/dóza
51 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
MOI-DULSR100-01
Čokoládová dekorace bílé trojúhelníky se vzorem slzy 20ks
87 Kč
Měrná cena: 4,35 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000029410
Čokoládové koule Neptun modré 7ks
280 Kč
Měrná cena: 40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116706187
Čokoládová dekorace Bristle jehličky tmavé 50g
52 Kč
Měrná cena: 104 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000039068
Čokoládové koule bílé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705586