Marcipán fialový (100 g) ▹

84 Kč Měrná cena: 840 Kč / 1000 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
84 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
80 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Marcipán fialový (100 g) ▹

Detailní popis produktu

Složení, co obsahuje produkt - Marcipán fialový 100 g pro cukrářské účely:

cukr, MANDLE (36%), voda, invertní cukrový sirup, glukózový sirup, udržovač vlhkosti sorbit, alkohol, konzervant E202, barviva E120, E131, E132, E133

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Marcipán fialový 100 g

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Marcipán fialový (100 g) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Marcipán fialový 100 g ve 100 g:

ve 100 g:
energie 1900 kJ/453 kcal, tuky 19,3 g (z toho nasycené 1,6 g), sacharidy 59,4 g (z toho cukry 56 g), vláknina 3,3 g, bílkoviny 8,7 g, sůl 0,04 g

Kategorie: Marcipán
EAN: 8595242860434
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

500g nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
251 Kč
Měrná cena: 50,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440446
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - zelený
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440354
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - černý
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440491
9a0b56eb8c243b3826c9aff49225f4d6
84 Kč
Měrná cena: 840 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860489
df744fa0cb7616a501cfe1b55aec7216
156 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720512692204
150g barvený 30% marcipán na dort - černý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440620
150g barvený 30% marcipán na dort - krémový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440712
150g barvený 30% marcipán na dort - světle růžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440668
Mandlový marcipán 2,5kg - 25% (1:4)
746 Kč
Měrná cena: 29,84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
31330
150g barvený 30% marcipán na dort - azurový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440729
150g barvený 30% marcipán na dort - růžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440644
150g barvený 50% marcipán na dort - přírodní odstín
83 Kč
Měrná cena: 55,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440583