150g barvený 30% marcipán na dort - světle růžový

66 Kč Měrná cena: 44 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
66 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
63 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
150g barvený 30% marcipán na dort - světle růžový

Detailní popis produktu

Vylaďte sladké tvoření s poctivým mandlovým marcipánem

Dokonalá chuť i barva: Růžový pravý marcipán SweetArt s 30% obsahem mandlí přináší prémiovou kvalitu pro každé domácí i profesionální pečení. Tento vláčný marcipán promění každý dětský i slavnostní narozeninový dort v mistrovské dílo, které okouzlí jemným vzhledem a lahodnou chutí.

Proč si produkt zamilujete

Prvotřídní textura na modelování: Hmota se skvěle tvaruje a netrhá se, takže z ní hravě vytvoříte jemné růžičky, figurky i detailní dekorace na dorty. Pro precizní detaily vám skvěle poslouží šikovná cukrářská kostice na marcipán.

Všestranné využití v kuchyni: Marcipán můžete využít nejen k výrobě ozdob, ale také na potahování, do lahodných krémových náplní nebo na cukroví. Pro kompletní zakrytí korpusu je skvělou volbou také spolehlivá potahovací hmota na dort.

Kompletní cukrářská výbava: Tento marcipán a další špičkové cukrářské potřeby pro vše na dort vám spolehlivě dodá eshop Sladké potřeby. K rychlé výrobě drobných ozdob vám pomůže praktická silikonová forma na marcipán.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 5999578440668 | Hmotnost: 150 g

Složení: cukr, MANDLE (30%), glycerin E422, glukózový sirup, aroma, sorban draselný E202, barvivo E122.

Výživové hodnoty ve 100 g: energie 1910 kJ/456 kcal, tuky 10,5 g (z toho nasycené 1 g), sacharidy 85 g (z toho cukry 81 g), bílkoviny 6 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Skladovat dobře zabalený v potravinářské fólii a v uzavřené nádobě na tmavém místě. Vyrobené ozdoby sušíme při pokojové teplotě.

Kategorie: Marcipán
EAN: 5999578440668
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

1kg barvený fondán s mandlemi na dort - červený
143 Kč
Měrná cena: 14,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440477
57486ae04b474f8dd5ac3461f0a80817
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720512692310
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - zelený
💰 AKCE
150 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440354
150g barvený 30% marcipán na dort - azurový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440729
1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
569 Kč
Měrná cena: 56,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440453
ČERVENÝ marcipán
Z NĚMECKA 🇩🇪
107 Kč
Měrná cena: 42,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315138
Poctivý německý marcipán 54% - 200g 1:1
Z RAKOUSKA 🇦🇹
76 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (30 ks)
4002575043297
1kg nebělený fondán s mandlemi na dort - přírodní odstín
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440347
6551b666c86800f8749709d5eee7b173
149 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692327
150g barvený 30% marcipán na dort - růžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440644