150g barvený 30% marcipán na dort - krémový

66 Kč Měrná cena: 44 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
66 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
63 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
150g barvený 30% marcipán na dort - krémový

Detailní popis produktu

Pravý marcipán SweetArt s 30 % mandlí pro dokonalé sladké tvoření

Kvalitní marcipán pro vaše pečení: Hledáte-li prémiové cukrářské potřeby pro nezapomenutelný narozeninový dort, tato lahodná mandlová hmota je skvělou volbou. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší světle hnědý marcipán, se kterým snadno vytvoříte působivé dekorace i originální dorty.

Proč si produkt zamilujete

Vysoký podíl mandlí: Obsahuje 30 % vybraných mandlí, které zaručují nezaměnitelnou plnou chuť, vláčnost a špičkovou kvalitu.

Všestranné využití: Skvěle poslouží jako spolehlivá modelovací hmota na figurky a ozdoby, ale hodí se také na potahování nebo do náplní.

Snadná práce s detaily: Pro vytvoření vše na dort vám při práci s marcipánem pomůže šikovná cukrářská kostice na tvarování nebo oblíbená silikonová forma na marcipán.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 5999578440712

Složení: cukr, MANDLE (30%), glycerin E422, glukózový sirup, aroma, sorban draselný E202, barviva E110, E122, E133.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1910 kJ/456 kcal, tuky 10,5 g (z toho nasycené 1 g), sacharidy 85 g (z toho cukry 81 g), bílkoviny 6 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Na vzduchu začne marcipán pomalu vysychat a tuhnout. Doporučujeme skladovat dobře zabalený v potravinářské fólii a v uzavřené nádobě na tmavém místě. Vyrobené ozdoby sušíme při pokojové teplotě.

Kategorie: Marcipán
EAN: 5999578440712
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

1178 marcipan 1 1 natural potahovaci modelovaci 25 1 kg vakuum
279 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
MOI-LEM30-1
marcipán 1 kg
531 Kč
Měrná cena: 53,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
CSG-MML014
6551b666c86800f8749709d5eee7b173
149 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692327
Marcipán 26% na dort a modelování 250 g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595072640992
150g barvený 30% marcipán na dort - šedý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440699
150g barvený 30% marcipán na dort - světle růžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440668
1kg nebělený fondán s mandlemi na dort - přírodní odstín
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440347
150g barvený 50% marcipán na dort - přírodní odstín
83 Kč
Měrná cena: 55,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999578440583
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - zelený
💰 AKCE
150 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440354
růžový marcipán
Z NĚMECKA 🇩🇪
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315121