150g barvený 30% marcipán na dort - růžový

66 Kč Měrná cena: 44 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
66 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
63 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
150g barvený 30% marcipán na dort - růžový

Detailní popis produktu

Dokonalé sladké tvoření s prémiovým růžovým marcipánem SweetArt

Kvalitní marcipán pro vaše pečení: Pravý marcipán SweetArt s 30% podílem mandlí přináší skvělou chuť i vůni pro vaše dorty. Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí cukrářské potřeby a vše na dort, se kterými snadno připravíte oslnivý narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Vysoký podíl mandlí: Poctivý obsah mandlí zajišťuje znamenitou tradiční chuť a vláčnou texturu.

Všestranné využití: Skvěle poslouží jako poddajná potahovací hmota na dorty i jako chutná součást krémových náplní a cukroví.

Snadná tvorba dekorací: Marcipán funguje jako spolehlivá modelovací hmota na figurky a květy, se kterými vám pomůže oblíbená silikonová forma na marcipán.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 5999578440644

Složení: cukr, MANDLE (30%), glycerin E422, glukózový sirup, aroma, sorban draselný E202, barvivo E122

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1910 kJ/456 kcal, tuky 10,5 g (z toho nasycené 1 g), sacharidy 85 g (z toho cukry 81 g), bílkoviny 6 g, sůl 0,1 g

Skladování: Na vzduchu začne marcipán pomalu vysychat a tuhnout, proto ho doporučujeme skladovat dobře zabalený v potravinářské fólii a v uzavřené nádobě na tmavém místě.

Kategorie: Marcipán
EAN: 5999578440644
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

1178 marcipan 1 1 natural potahovaci modelovaci 25 1 kg vakuum
279 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
MOI-LEM30-1
ŽLUTÝ marcipán
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
Měrná cena: 43,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315114
150g barvený 30% marcipán na dort - světle zelený
62 Kč
Měrná cena: 41,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999578440880
marcipán 1 kg
531 Kč
Měrná cena: 53,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
CSG-MML014
df744fa0cb7616a501cfe1b55aec7216
156 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8720512692204
150g barvený 30% marcipán na dort - krémový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440712
150g barvený 30% marcipán na dort - azurový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440729
57486ae04b474f8dd5ac3461f0a80817
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720512692310
Pistáciový německý MARCIPÁN 1:1 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
166 Kč
Měrná cena: 66,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712368998
150g barvený 30% marcipán na dort - šedý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440699