Marcipánová dekorace Bombasei kočka, pes a kůň 3ks

156 Kč Měrná cena: 52 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
156 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
148 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Marcipánová dekorace Bombasei kočka, pes a kůň 3ks
Marcipánová dekorace Bombasei kočka, pes a kůň 3ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Rozkošná marcipánová zvířátka pro dokonalý narozeninový dort

Hravé zdobení bez námahy: Marcipánová dekorace Bombasei představuje kouzelné trio zvířátek kočka, pes a kůň, která promění každý dětský narozeninový dort v nezapomenutelné umělecké dílo. Náš eshop Sladké potřeby vám nabízí vše na dort, aby vaše sladké pečení získalo profesionální vzhled snadno a bleskově.

Proč si produkt zamilujete

Poctivé suroviny: Figurky jsou vyrobené z lahodného a kvalitního marcipánu, který výborně drží tvar a potěší jemnou chutí.

Okamžitý výsledek: Detailně zpracovaná zvířátka stačí jednoduše usadit na hotové dorty nebo cupcakes, přičemž spolehlivou fixaci zajistí speciální jedlé lepidlo.

Univerzální aranžmá: Motiv zvířátek nejlépe vynikne tam, kde je základem jednobarevná potahovací hmota, a skvěle doplní další oblíbené cukrářské potřeby.

Parametry a složení

Značka: Bombasei | EAN: 2024000000264

Rozměr: 10 cm

Složení: cukr, MANDLE, glukózový sirup, voda, invertní cukrový sirup, kakaové máslo, zvlhčující látka E420, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, zahušťovadla E413, E551, emulgátor E322 SÓJOVÝ LECITIN, přírodní vanilkový extrakt, konzervant E200, škrob (kukuřičný), SUŠENÁ SYROVÁTKA, rostlinný tuk (slunečnicový), barviva E100, E120, E131, E132, E150d.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1772 kJ/420 kcal, tuky 10,4 g (z toho nasycené 2 g), sacharidy 76 g (z toho cukry 72 g), vláknina 2 g, bílkoviny 3,8 g, sůl 0 g.

Upozornění: Foto ilustrační.

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 2024000000264
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811531