Marcipánová dekorace Dráčci na dort 6ks

111 Kč Měrná cena: 18,50 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
111 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Marcipánová dekorace Dráčci na dort 6ks
Marcipánová dekorace Dráčci na dort 6ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Kouzelná marcipánová dekorace Bombasei pro dokonalý narozeninový dort

Hravé zdobení bez námahy: Vytvořte nezapomenutelný narozeninový dort pro malé i velké oslavence s detailně propracovanými marcipánovými dráčky. Náš specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí prvotřídní cukrářské potřeby, se kterými posunete domácí pečení na profesionální úroveň.

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý profesionální výsledek: Hotové figurky stačí pouze vyjmout a umístit na korpus, což vám ušetří hodiny namáhavé modelace a poskytne kompletní vše na dort v jediném balení.

Stabilní tvar a lahodná chuť: Dekorace z kvalitního marcipánu perfektně drží svůj tvar a dodá jedinečný šmrnc pro všechny dětské i slavnostní dorty.

Snadná aplikace na dezerty: Pro spolehlivé uchycení figurek doporučujeme použít jedlé lepidlo na dekorace, na podkladu skvěle poslouží hladká potahovací hmota na dorty a celou prezentaci završí pevná podložka pod dort.

Parametry a složení

Značka: Bombasei | EAN: 2023000011836 | Rozměr: 5 cm | Balení: 6 ks

Složení: cukr, MANDLE, glukózový sirup, voda, invertní cukrový sirup, kakaové máslo, zvlhčující látka E420, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, zahušťovadla E413, E551, emulgátor E322 SÓJOVÝ LECITIN, přírodní vanilkový extrakt, konzervant E200, škrob (kukuřičný), SUŠENÁ SYROVÁTKA, rostlinný tuk (slunečnicový), barviva E100, E120, E131, E153.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1772 kJ/420 kcal, tuky 10,4 g (z toho nasycené 2 g), sacharidy 76 g (z toho cukry 72 g), vláknina 2 g, bílkoviny 3,8 g, sůl 0 g.

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 2023000011836
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
ef0393816ee39e01e83f3c7985aff501
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860441
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359