Marcipánová dekorace - květy rudé růže 4 ks - 4 cm

97 Kč Měrná cena: 24,25 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
97 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
92 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Marcipánová dekorace - květy rudé růže 4 ks - 4 cm
Marcipánová dekorace - květy rudé růže 4 ks - 4 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dorty v umělecké dílo s rudými marcipánovými růžemi

Zaujměte hosty profesionálním vzhledem: Tyto jemné marcipánové květy okamžitě pozvednou každý narozeninový dort na luxusní cukrářský výtvor, aniž byste museli trávit hodiny modelováním.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitá elegance: S těmito květy v barvě rudé růže získá vaše pečení profesionální vzhled během jediného okamžiku.

Prémiová kvalita: Ručně tvarované detaily z poctivého marcipánu dodají vašim dorty autentický vzhled, který oceníte vy i vaši blízcí.

Snadná práce: Stačí je umístit na hotový zákusek nebo využít cukrářské potřeby pro doladění celkového vzhledu vaší sladké kreace.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712320774

Složení: Cukr, MANDLE (OBSAHUJE OŘECHY), glukózový sirup, zvlhčovadlo: sorbitol, invertní cukr, konzervant: E 202, barvivo: E 120. Může obsahovat stopy LEPKU, MLÉKA, VAJEC a SÓJI.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1750 KJ / 418 kcal, tuky 0,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g, sacharidy 75 g, z toho cukry 66 g, bílkoviny 4,5 g, sůl 0,2 g.

Vše na dort: Hledáte další inspiraci? Objevte vše na dort v našem e-shopu Sladké potřeby a doplňte své zdobení k dokonalosti.

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 4250712320774
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
ef0393816ee39e01e83f3c7985aff501
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860441
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860410
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427