Marcipánová dekorace - KVĚTY RŮŽE 4ks, růžové - 4 cm

95 Kč Měrná cena: 23,75 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
95 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
90 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Marcipánová dekorace - KVĚTY RŮŽE 4ks, růžové - 4 cm
12079 CM120790
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dorty v umělecká díla během vteřiny

Vytvořte nezapomenutelný narozeninový dort, který vypadá jako z profesionální cukrárny, díky jemným marcipánovým růžím. Tyto hotové ozdoby jsou ideální volbou pro každého, kdo miluje pečení a chce dosáhnout dokonalého výsledku bez zdlouhavé přípravy dekorací.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Čtyři ručně tvarované růže v jemné růžové barvě okamžitě dodají vašemu moučníku eleganci a styl.

Snadná manipulace: Naše cukrářské potřeby jsou navrženy tak, aby vám usnadnily práci a výsledek byl vždy perfektní.

Kreativní zdobení: Růže můžete dále upravovat pomocí prachového lesku pro ještě luxusnější finální efekt.

Spolehlivost: V našem eshop Sladké potřeby dbáme na kvalitu, proto jsou růže baleny v ochranném boxu zajišťujícím bezpečnou přepravu až k vám.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712320798

Složení: Cukr, MANDLE 25% (OBSAHUJE OŘECHY), glukózový sirup, zvlhčovadlo: sorbitol; invertní cukr, konzervant: E 202; Barvy: E 120. Může obsahovat stopy LEPKU, MLÉKA, VAJEC a SÓJI.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1750 KJ / 418 kcal; Tuky 0,3 g, z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g; Sacharidy 75 g, z toho cukry 66 g; Protein 4,5 g; Sůl 0,2 g.

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 4250712320798
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712339301
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860410
ef0393816ee39e01e83f3c7985aff501
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860441