Marcipánová zvířátka na dort 20ks

189 Kč Měrná cena: 9,45 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
189 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
180 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Marcipánová zvířátka na dort 20ks
Marcipánová zvířátka na dort 20ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Kouzelný narozeninový dort snadno a rychle

Roztomilé jedlé figurky pro snadné zdobení: Vytvořte nezapomenutelný narozeninový dort pro malé oslavence bez zdlouhavého ručního modelování. Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí kvalitní cukrářské potřeby, se kterými získáte vše na dort a vaše domácí pečení bude vypadat naprosto dokonale.

Proč si produkt zamilujete

Snadná aplikace na dezerty: Marcipánová zvířátka stačí jednoduše posadit na hotové dorty nebo cupcaky, případně je spolehlivě zafixuje jedlé cukrářské lepidlo.

Velká sada plná detailů: Balení obsahuje dvacet precizně zpracovaných marcipánových figurek o velikosti 3 cm, se kterými hravě vyzdobíte celý sladký bar.

Skvělá kombinace s dalšími prvky: Zvířátka nádherně vyniknou, pokud je jako podklad použita hladká potahovací hmota na dort doplněná o jemné cukrové zdobení.

Parametry a složení

EAN: 2023000011805 | Rozměr: 3 cm

Složení: cukr, MANDLE, glukózový sirup, voda, invertní cukrový sirup, kakaové máslo, zvlhčující látka E420, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, zahušťovadla E413, E551, emulgátor E322 SÓJOVÝ LECITIN, přírodní vanilkový extrakt, konzervant E200, škrob (kukuřičný), SUŠENÁ SYROVÁTKA, rostlinný tuk (slunečnicový), barviva E100, E120, E132, E153

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1772 kJ/420 kcal, tuky 10,4 g (z toho nasycené 2 g), sacharidy 76 g (z toho cukry 72 g), vláknina 2 g, bílkoviny 3,8 g, sůl 0 g

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 2023000011805
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421
ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860410
13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712339301
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
ef0393816ee39e01e83f3c7985aff501
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860441
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5