Motýlci z jedloho papíru 3-6cm 40g 87ks - | Skvělé pro Váš domácí dort

820 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
820 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
779 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Motýlci z jedloho papíru 3-6cm 40g 87ks - | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Motýlci z jedloho papíru 3-6cm 40g 87ks - ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Motýlci z jedloho papíru 3-6cm 40g 87ks -, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Velmi elegantní motýlci jsou vyrobeni z jedlého papíru. Velikost 3-6 cm.
Kategorie: Dekorace z jedlého papíru
EAN: 8435599772373
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Dekorace na dort - Stitch (21 x 15 cm)
71 Kč
Měrná cena: 71 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599777576
9609936d0dc9c9c87b9f73531b1f8b67
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599742031
Dekorace z jedlého papíru, Pomněnky růžové s lístky 11ks
39 Kč
Měrná cena: 3,55 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
5907516515835
Zápichy z jedlého papíru - Stitch 20ks
115 Kč
Měrná cena: 5,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599777361
5615e553c2f37e77f71ba5b885be6640
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599762473
Květy z jedlého papíru - bílé, žluté a oranžové 8ks
81 Kč
Měrná cena: 10,13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599765979
d559487090c3d47eb0f0469a549acb19
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4252022409057
6c1f4315366fc5017cfb27ab9335bec3
225 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4252022409415
Jedlé květy - bílé,růžové a červené 8ks
59 Kč
Měrná cena: 7,38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599765955
Jedlé obrázky na cukroví a perníčky - 149 ks - motiv Veselé Vánoce
139 Kč
Měrná cena: 0,93 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
EDI-001
d832f003db1eb45b9b6e35a37a6c762b
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285111789