Figurka na dort prasátko Pepa v lese - Dekora | Skvělé pro Váš domácí dort

190 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
190 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
181 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Figurka na dort prasátko Pepa v lese - Dekora | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Figurka na dort prasátko Pepa v lese - Dekora ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Figurka na dort prasátko Pepa v lese - Dekora, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Figurka na dort prasátko Pepa v lese.
Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8435599774278
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

305875454f533f78932b10de1e376d04
330 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2505005005
b1f31c3dd513528532b5ebb75fbb48b5
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318641
Topmix, instantní mléčný krém s vanilkovou příchutí 500g
146 Kč
Měrná cena: 29,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000000952
68312792a4cbd34c516ac217ca623b5a
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693614
Tekutý lesk 20ml
63 Kč
Měrná cena: 315 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211693666
Lyofilizované liči 35g Brix
117 Kč
Měrná cena: 334,29 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007402468
LIČI ve sladkém nálevu 567g kompot z Thajska
97 Kč
Měrná cena: 17,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720301101252
305875454f533f78932b10de1e376d04
303 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2505005003
Vanilmix směs, pudinkový krém za studena 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9789048307592
b2485d661827aa897f19414247da1cce
543 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5505005005
Kukuřičný sirup 500g
144 Kč
Měrná cena: 28,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211692621
Česká želírující látka AGAR rostlinného původu v prášku 4 g
💰 AKCE
66 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 66 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8593837257980