Karobový prášek - Natural 250g - Natural Jihlava | Skvělé pro Váš domácí dort

63 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
63 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
60 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Karobový prášek - Natural 250g - Natural Jihlava | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Karobový prášek - Natural 250g - Natural Jihlava ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Karobový prášek - Natural 250g - Natural Jihlava, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Karobový prášek Natural. Balení 250 g.
Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8594010318344
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Grass Green Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811609
Želatina vepřová typ A bloom 260 500g
305 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000013877
Variegato protírací pasta Ecco! Slaný karamel 200g
73 Kč
Měrná cena: 36,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873318
2f93f1d6a9d99f730d3e0b0e5fb94921
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712306976
735a8420ddc140c4f9868573f353531f
80 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352732
1e424bc1c2f0c2e54032d6294164eee4
428 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908800076
Vařená náplň maková 1kg
190 Kč
Měrná cena: 19 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0696
Krémový KARAMEL topping 200g - mléčný
80 Kč
Měrná cena: 40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072627740
b1f31c3dd513528532b5ebb75fbb48b5
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318641
e07b14becc3b76486c36e0a64c469023
445 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908804821
Variegato protírací pasta Ecco! Marakuja 200g
113 Kč
Měrná cena: 56,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872953
2bb747e73d3e3dc5f0519f92134e668c
💰 AKCE
73 Kč
Měrná cena: 29,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124137