Ochucovací pasta do krému, Pistácie s kousky 200g

248 Kč Měrná cena: 124 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
248 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
236 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta do krému, Pistácie s kousky 200g

Detailní popis produktu

Vylaďte své krémy a dorty k dokonalosti s pistáciovou pastou MEC3

Intenzivní chuť pravých ořechů: Prémiová ochucovací pasta z edice Besky promění vaše každodenní pečení v luxusní cukrářský zážitek plný neodolatelné chuti. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší tuto oblíbenou směs s křupavými kousky pistácií, která pozvedne každý narozeninový dort i jemný zákusek.

Proč si produkt zamilujete

Autentická oříšková chuť: Ochucovací pasta obsahuje křupavé kousky a prvotřídní cukrářské suroviny, které dodají krémům jedinečný charakter. Zaručí vám plné oříškové aroma v každém soustu.

Univerzální využití v kuchyni: Směs se snadno vmíchá do šlehaných náplní i těst na dorty, rolády a cupcaky. Pro precizní zapracování krému vám skvěle poslouží flexibilní cukrářská stěrka.

Snadná příprava slavnostních dezertů: Ať už tvoříte bohaté pohoštění nebo moderní zákusky, u nás najdete rozmanité cukrářské potřeby a vše na dort přehledně na jednom místě. Pro dokonalou prezentaci hotového díla se hodí pevná podložka pod dort.

Parametry a složení

Značka: MEC3 Česká republika | EAN: 8594217870553

Složení: glukózový sirup, cukr, voda, MANDLE, aroma (MANDLE, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY, VLAŠSKÉ OŘECHY, PISTÁCIE), kousky PISTÁCIÍ (4,5%), barvivo amoniakový karamel, sůl, přírodní aroma, zahušťovadlo karagenan

Dávkování: 50 g na 1 l základní směsi.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1347,1 kJ/322 kcal, tuky 7,8 g (z toho nasycené 0,3 g), sacharidy 58,5 g (z toho cukry 42,5 g), bílkoviny 3,2 g, sůl 1,12 g

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8594217870553
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Kokos 200g
140 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873363
Ochucovací pasta Joypaste Malina 1,2 kg
889 Kč
Měrná cena: 74,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8033100446005
501a919c3a0dd455b440ac9df63ecacc
274 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870010
d01e7b5a62cbd44ae141091bfd26e6e8
203 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693461
Ochucovací pasta do krému, Lesní plody 200g
162 Kč
Měrná cena: 81 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870478
Ochucovací pasta do krému, Mango 200g Joypaste
210 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870201
Ochucovací pasta do krému, Višeň 200g Joypaste
240 Kč
Měrná cena: 120 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870294
Ochucovací pasta do krému, Ananas 200g Joypaste
246 Kč
Měrná cena: 123 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870218
Ochucovací pasta do krému, Citron 200g Joypaste
200 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870072
Ochucovací pasta do krému, Meruňka 200g Joypaste
178 Kč
Měrná cena: 89 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870232
6264a171b896c848dfec907595cf4bde
184 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693362
170288ebd489d2d771b2b675664eb48d
183 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712303678