Potahovací hmota 250 g - pistáciová - Kelmy | Skvělé pro Váš domácí dort

59 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
59 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
56 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahovací hmota 250 g - pistáciová - Kelmy | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Potahovací hmota 250 g - pistáciová - Kelmy ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Potahovací hmota 250 g - pistáciová - Kelmy, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Velmi kvalitní potahovací hmota pistáciové barvy.
Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 8436040455555
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, červená
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813337
7f781587b529c16aa3971833a90499c9
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455432
48b037766aaf87643773011021f776ac
💰 AKCE
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514531
Fondán na dort, Bílý - White, Mandlový 250g
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
6427281100023
da6a0db966a9bbe1b2cccd4eb472a2fa
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455456
2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514494
b4c2bae852e8b5f48d93b7a1cd2c07bd
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455470
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, černá
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813344
ce17cd0faf35d82759c74251ee0dad95
149 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699944
e7b9d7444f54e6e20dfb2250fec5ab91
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514777
06dcaf843b3a6bfaa94a0da1b5b2e8f8
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514401
4d089f37b9b5c3a5fa3170c7185c101e
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040452837