Potahovací hmota - Dough bílá 250g

68 Kč Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (12 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
68 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
65 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahovací hmota - Dough bílá 250g
Potahovací hmota - Dough bílá 250g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonale hladký narozeninový dort s potahovací hmotou Colour Mill

Prémiový potah pro dokonalý výsledek: Hledáte spolehlivé cukrářské potřeby pro profesionální i domácí pečení? Bílá potahovací hmota Colour Mill promění vaše dorty v umělecká díla díky své mimořádné elasticitě a hedvábné textuře. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší australskou recepturu, se kterou potáhnete každý narozeninový dort bez nechtěného trhání.

Proč si produkt zamilujete

Snadné vyvalování a krytí: Hmota se vyvaluje hladce a bez námahy, k čemuž vám skvěle poslouží nepřilnavý cukrářský váleček pro rovnoměrnou tloušťku.

Vynikající barvicí vlastnosti: Sněhově bílý základ můžete snadno tónovat podle vlastních představ, přičemž perfektní sytosti dosáhnete, když se použije kvalitní gelová barva nebo barvivo na bázi oleje.

Sametový povrch: V sortimentu pro vše na dort oceníte doplňky jako je cukrářská žehlička na dort, která hmotu uhladí do bezchybného výsledku bez vzduchových bublin.

Parametry a složení

Značka: Colour Mill | EAN: 9359940005431

Složení: cukr, glukóza, voda, glycerol, kukuřičný škrob, zahušťovadlo: E415, E405, přírodní aroma (vanilka), konzervant: E202.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1590 kJ / 380 kcal, tuky 1,1 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g), sacharidy 90,5 g (z toho cukry 82,9 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte dlouhodobě slunečnímu záření.

Hmotnost: 250 g | Země původu: Austrálie

Kategorie: Potahovací a modelovací hmoty na dort – fondán, marcipán, Smartflex
EAN: 9359940005431
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ef0393816ee39e01e83f3c7985aff501
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860441
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
Potahovací hmota - Dough světle růžová 250g
68 Kč
Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (12 ks)
9359940005332
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811531
Potahovací hmota - Dough světle modrá 250g
68 Kč
Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (12 ks)
9359940005349