Potahovací hmota - Dough světle modrá 250g

68 Kč Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
68 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
65 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahovací hmota - Dough světle modrá 250g
Potahovací hmota - Dough světle modrá 250g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalý narozeninový dort v jemném odstínu Baby Blue

Perfektní potahování bez praskání: Objevte špičkovou australskou hmotu Colour Mill, se kterou je sladké pečení a modelování radost. Tento prémiový pomocník pro moderní dorty se vyvaluje hladce, netrhá se a vytvoří sametově čistý povrch na každém dezertu.

Proč si produkt zamilujete

Spolehlivá elasticita při potahování: Hmota se hladce natahuje bez nežádoucího trhání a usnadní vám tvorbu, ať už chystáte vysoký narozeninový dort nebo jemné detaily.

Možnost tónování na míru: Světle modrý odstín lze snadno přizpůsobit vlastním představám, k čemuž skvěle poslouží vybrané barvivo na potahovací hmoty.

Snadná práce a čistý výsledek: K docílení rovnoměrné tloušťky se hodí nepřilnavý cukrářský váleček na fondán, přičemž další cukrářské potřeby i kompletní sortiment pro vše na dort nabízí eshop Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Colour Mill | EAN: 9359940005349

Hmotnost: 250 g | Země původu: Austrálie

Složení: cukr, glukóza, voda, glycerol, kukuřičný škrob, zahušťovadlo: E415, E405, barvivo: E133, E132, přírodní aroma (vanilka), konzervant: E202.

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1590 kJ / 380 kcal, tuky 1,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g, sacharidy 90,5 g, z toho cukry 82,9 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte po delší dobu slunečnímu záření.

Kategorie: Potahovací a modelovací hmoty na dort – fondán, marcipán, Smartflex
EAN: 9359940005349
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712339301
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860410
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276