Přírodní koncentrované aroma 15ml rum - Foodie Flavours | Skvělé pro Váš domácí dort

298 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
298 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
283 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Přírodní koncentrované aroma 15ml rum - Foodie Flavours | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Přírodní koncentrované aroma 15ml rum - Foodie Flavours ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Přírodní koncentrované aroma 15ml rum - Foodie Flavours, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Přírodní koncentrované aroma. Příchuť rum.
Kategorie: Aroma a koření
EAN: 5081304299869
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Punč - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550569
Kokos - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550385
Káva - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550323
Mandle sladká - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (25 ks)
8590105550460
Čokoláda - Aroma do potravin 20ml
43 Kč
Měrná cena: 215 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550149
737c0ec9ad0e0cfa462d717ae02532b0
255 Kč
Měrná cena: 17 Kč / 1 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255391
54a630020611b2768ce02f7199d49ee0
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8595122342326
76bd87bfcb32a5b393b42cdf904a4461
284 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304299807
Malina - Aroma do potravin 20ml
44 Kč
Měrná cena: 220 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8590105550422
Meruňky - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550507
3ae6e6dd77cc35317d83c721ee814d13
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8590105550200
8f1652b71dce32bb3a9a47a9e685b034
5081304255582