Rostlinná šlehačka Kapucín 250g - slazená ve spreji

50 Kč Měrná cena: 20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
50 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
48 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Rostlinná šlehačka Kapucín 250g - slazená ve spreji

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Oblíbená slazená rostlinná šlehačka ve spreji Kapucín - 250 g

Pokud hledáte lahodnou alternativu k tradiční živočišné šlehačce, Kapucín přináší řešení, které potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale také vaše svědomí. Tato rostlinná šlehačka ve spreji je ideální pro všechny, kdo trpí intolerancí živočišných bílkovin nebo preferují rostlinnou stravu.

Klíčové vlastnosti rostlinné smetany ve spreji:

Rostlinný původ: Vyrobeno s ohledem na přírodu, bez použití živočišných složek.

Slazená: Jemně oslazená, aby dokonale doplnila vaše oblíbené dezerty a nápoje.

Vegan-friendly: Perfektní volba pro vegany a všechny, kdo chtějí snížit konzumaci živočišných produktů.

Praktické balení: 250 g ve spreji, které umožňuje snadné a rychlé použití kdykoliv potřebujete.

Vyrobeno v Itálii, tato šlehačka přináší kousek italské kvality přímo do vaší kuchyně. Užijte si její lehkou a nadýchanou texturu na ovocných salátech, kávě, palačinkách nebo jako součást vašich oblíbených dezertů. S Kapucín šlehačkou ve spreji je snadné přidat trochu sladkého potěšení do každého dne.

Složení - smetana 30%:

pitná voda, ztužený rostlinný tuk z palmových jader (18%), cukr (7%), stabilizátory: E420ii, E463 a E4101, MLÉČNÉ bílkoviny, emulgátory: E472e, SÓJOVÝ lecitin (E322), a E47 : E942.

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota 832 kJ/ 201 kCal
Tuky 18,3 g
z toho nasycené mastné kyseliny 18,1 g
Sacharidy 8,8 g
z toho cukry 7 g
Bílkoviny 0,4 g
Sůl 0.23 g
Vláknina -

 

Země původu:

Itálie

 

Kategorie: Šlehačky
EAN: 8007990000500
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Šlehačka rostlinná 28% HOPLÁ (neslazená) 1L
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000005430019
cz pim 367936001001 00
134 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000005046197
cz pim 614910001001 00
301 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410488140054
cz pim 302533001001 00
💰 AKCE
41 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8585002505415
4617c16c452c9e039b4621c0aaada928
134 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8712937235579
Rostlinná šlehačka Decor Up 1l
122 Kč
Měrná cena: 12,20 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180903736
cz pim 344904001001 00
40 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000005048504
Tatra Smetana ke šlehání, 35% 1l
188 Kč
Měrná cena: 18,80 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594006842723
Rostlinný slazený krém - šlehačka ke šlehání, BLANCA 1l
105 Kč
Měrná cena: 10,50 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8585002511478
Rostlinná šlehačka bez laktózy, Monna Lisa 1l
117 Kč
Měrná cena: 11,70 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180904993
cz pim 318622001001 00
💰 AKCE
54 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8585002505347
Kakaová Pařížská šlehačka, rostlinná 1l - slazená
140 Kč
Měrná cena: 14 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180026268