Směs na pečení - nadýchané piškotové těsto 550g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

101 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
101 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
96 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na pečení - nadýchané piškotové těsto 550g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Směs na pečení - nadýchané piškotové těsto 550g - RUF ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Směs na pečení - nadýchané piškotové těsto 550g - RUF, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Směs na pečení nadýchaného piškotového těsta. Balení 550 g.
Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4002809037658
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Palais du Chef - Red Velvet směs 2,5kg
💰 AKCE
511 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 20,44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
RFPDC4014
39afff3473e695f63349c4c3c6977d6e
110 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037733
8dd943b0a7b2f1d14028fbe106b503d8
338 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693768
a972f9a008e05e979b87f9dd5707d0a7
146 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636889
65924a93d26122372378dec4a226b8e9
241 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514036
0e5cdc3fed8ceef19159567b4d20c086
86 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809030253
2f1d626b8f2f2867ced6cc4f711fb59f
203 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315251
1c662a59301d7a129e6280fe6c2d46b2
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809034473
c5eb42c7b70f86e49349ebde1c97990e
235 Kč
Měrná cena: 78,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712390616
f8d5a3f8f3426599f98bfcade0427485
146 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636902
Piškot extra tmavý, směs na korpus 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000007040
Směs na přípravu donutů 500g
108 Kč
Měrná cena: 21,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514524