Cukrové perly, červené a bílé 5mm 80g

61 Kč Měrná cena: 76,25 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
61 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
58 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové perly, červené a bílé 5mm 80g

Detailní popis produktu

Dokonalé cukrové perly SweetArt pro zářivé zdobení vašich sladkostí

Okouzlující finální detail: Červené a bílé perličky o velikosti 5 mm promění každý váš narozeninový dort v neodolatelné cukrářské dílo. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší tuto elegantní dekoraci, se kterou bude vaše sváteční pečení vypadat naprosto profesionálně.

Proč si produkt zamilujete

Univerzální zdobení: Kuličky perfektně drží na krému a vynikne na nich také hladká čokoládová poleva na moderní dorty.

Okamžitý slavnostní efekt: Bez námahy vytvoříte působivé lemování i originální vzory, k čemuž vám postačí základní cukrářská pomůcka i běžné cukrářské potřeby.

Perfektní kontrast: Kombinace červené a bílé barvy skvěle vynikne tam, kde je podkladem sněhobílá potahovací hmota, a vy tak hravě sladíte vše na dort do harmonického celku.

Parametry a složení

Značka: SweetArt, EU | EAN: 6427281102348

Složení: cukr (min. 97%)(EU), voda, škrob (kukuřičný), barviva: Červeň Allura AC (129), Azorubin (E122), Žluť SY (E110), leštící látky: karnaubský vosk (E903, šelak (E904), včelí vosk bílý (E901)

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1667 kJ/392 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 98,02 g (z toho cukry 97,5 g), bílkoviny 0 g, sůl 0 g

Kategorie: Zdobení a ozdoby na dort
EAN: 6427281102348
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
Potahovací hmota - Dough světle růžová 250g
68 Kč
Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9359940005332
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811531
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
ef0393816ee39e01e83f3c7985aff501
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860441
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
Potahovací hmota - Dough světle modrá 250g
68 Kč
Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9359940005349