150g barvený 30% marcipán na dort - béžový

66 Kč Měrná cena: 44 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
66 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
63 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
150g barvený 30% marcipán na dort - béžový

Detailní popis produktu

Vytvořte luxusní sladké dekorace s poctivým marcipánem SweetArt

Dokonalá mandlová chuť i plasticita: Pravý marcipán SweetArt s 30% podílem mandlí promění vaše domácí pečení v profesionální cukrářské umění. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší prémiovou surovinu pro bezchybné modelování i potahování, se kterou snadno připravíte nezapomenutelný narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Skvělá tvárnost pro detailní figurky: Hmota je ideální pro modelování figurek, ozdob a květin, k čemuž vám perfektně poslouží praktická modelovací kostice na marcipán. Tyto prvotřídní cukrářské potřeby vám umožní vytvořit originální dorty s jemnými detaily.

Snadné vyvalování a potahování: Výborně funguje také jako tradiční potahovací hmota na dort nebo lahodná součást náplní a cukroví. Pro rovnoměrný výsledek bez lepení využijte hladký cukrářský válek na marcipán.

Poctivý mandlový základ: Vyniká přirozeným béžovým odstínem slonové kosti a skvělou chutí, která představuje spolehlivý základ pro vše na dort. V případě potřeby lze hmotu snadno tónovat, pokud použijete koncentrované gelové potravinářské barvivo.

Parametry a složení

Značka: SweetArt, EU | EAN: 5999578440866

Složení: cukr, MANDLE (30%), glycerin E422, glukózový sirup, aroma, sorban draselný E202, barviva E133, E102, E110.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1910 kJ/456 kcal, tuky 10,5 g (z toho nasycené 1 g), sacharidy 85 g (z toho cukry 81 g), bílkoviny 6 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Na vzduchu začne marcipán pomalu vysychat a tuhnout. Proto ho doporučujeme skladovat dobře zabalený v potravinářské fólii a v uzavřené nádobě na tmavém místě. Vyrobené ozdoby sušíme při pokojové teplotě.

Kategorie: Marcipán
EAN: 5999578440866
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

150g barvený 30% marcipán na dort - žlutý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440613
4a5d220a6ea1dc4b4acbc91a66d92610
120 Kč
Měrná cena: 1 200 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860458
150g barvený 30% marcipán na dort - zářivě červený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440651
150g barvený 30% marcipán na dort - světle zelený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440880
b8c32e61556538c882f5531f6519b623
119 Kč
Měrná cena: 1 190 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860472
150g barvený 30% marcipán na dort - modrý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440637
Poctivý německý marcipán 54% - 200g 1:1
Z RAKOUSKA 🇦🇹
77 Kč
Měrná cena: 38,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (30 ks)
4002575043297
150g barvený 30% marcipán na dort - oranžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440705
150g barvený 30% marcipán na dort - červený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440606
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - červený
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440477
150g barvený 50% marcipán na dort - přírodní odstín
83 Kč
Měrná cena: 55,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440583
22db88eb611d9a64b2ba8b2e8c8a7238
155 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692280