150g barvený 30% marcipán na dort - červený

66 Kč Měrná cena: 44 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
66 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
63 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
150g barvený 30% marcipán na dort - červený

Detailní popis produktu

Dokonalý pravý marcipán v elegantním odstínu burgundy pro vaše mistrovská díla

Luxusní chuť a prvotřídní kvalita: Pravý marcipán SweetArt s 30% podílem mandlí přináší prémiový zážitek pro vaše domácí i profesionální pečení. Tento oblíbený produkt pro dorty nabízí náš specializovaný eshop Sladké potřeby pro každého, kdo tvoří nezapomenutelný narozeninový dort i jemné sváteční cukroví.

Proč si produkt zamilujete

Vysoký podíl mandlí: Obsah 30 % mandlí zajišťuje lahodnou chuť, přirozenou vláčnost a skvělé vlastnosti, které oceníte, ať už vybíráte vše na dort pro detailní zdobení nebo lahodnou náplň.

Všestranné využití: Hmota skvěle funguje jako prémiová modelovací hmota na figurky a květy, ale uplatní se také jako spolehlivá potahovací hmota na dort.

Snadná práce při tvoření: Pro precizní tvarování detailů a křivek vám skvěle pomůže cukrářská kostice na modelování, se kterou snadno proměníte sytou barvu burgundy v dechberoucí dekorace. Tyto a další cukrářské potřeby vám usnadní veškeré sladké tvoření.

Parametry a složení

Značka: SweetArt, EU | EAN: 5999578440606

Složení: cukr, MANDLE (30%), glycerin E422, glukózový sirup, aroma, sorban draselný E202, barvivo E122

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1910 kJ/456 kcal, tuky 10,5 g (z toho nasycené 1 g), sacharidy 85 g (z toho cukry 81 g), bílkoviny 6 g, sůl 0,1 g

Skladování: Na vzduchu začne marcipán pomalu vysychat a tuhnout. Proto ho doporučujeme skladovat dobře zabalený v potravinářské fólii a v uzavřené nádobě na tmavém místě. Vyrobené ozdoby sušíme při pokojové teplotě.

Kategorie: Marcipán
EAN: 5999578440606
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

150g barvený 30% marcipán na dort - zelený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440873
4a5d220a6ea1dc4b4acbc91a66d92610
93 Kč
Měrná cena: 930 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860458
500g barvený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
205 Kč
Měrná cena: 41 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9999/JED/PR14
150g barvený 30% marcipán na dort - žlutý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440613
150g nebělený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440811
bb2839038f9d9d38e4718aa846348df7
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694383
150g barvený 30% marcipán na dort - růžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440644
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - červený
143 Kč
Měrná cena: 14,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440477
1kg nebělený fondán s mandlemi na dort - přírodní odstín
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440347
22db88eb611d9a64b2ba8b2e8c8a7238
124 Kč
Měrná cena: 49,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512692280