150g barvený 30% marcipán na dort - žlutý

66 Kč Měrná cena: 44 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
66 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
63 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
150g barvený 30% marcipán na dort - žlutý

Detailní popis produktu

Tradiční žlutý marcipán pro dokonalé zdobení a potahování

Sladké tvoření s mandlovou chutí: Pravý marcipán SweetArt s 30% podílem mandlí přináší poctivou chuť i vláčnost pro každé domácí pečení. Tento sytě žlutý marcipán z nabídky pro eshop Sladké potřeby promění každý narozeninový dort i menší zákusek v mistrovské dílo.

Proč si produkt zamilujete

Vynikající plasticita pro modelování: Hmota se skvěle hodí na výrobu ozdob a detailních figurek, k jejichž tvarování vám skvěle poslouží modelovací kostice na marcipán.

Rychlé a snadné tvoření dekorací: Pro tvorbu jedlých květin či ornamentů je ideální volbou pružná silikonová forma na marcipán, se kterou dosáhnete perfektních výsledků bez námahy.

Všestranné cukrářské potřeby: Výborně funguje také na jemné potahování korpusů, přičemž jako doplňkový základ pro dorty dobře poslouží i klasická potahovací hmota na dorty, takže u nás snadno pořídíte vše na dort.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 5999578440613

Složení: cukr, MANDLE (30%), glycerin E422, glukózový sirup, aroma, sorban draselný E202, barvivo E102.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1910 kJ/456 kcal, tuky 10,5 g (z toho nasycené 1 g), sacharidy 85 g (z toho cukry 81 g), bílkoviny 6 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Doporučujeme skladovat dobře zabalený v potravinářské fólii a v uzavřené nádobě na tmavém místě.

Kategorie: Marcipán
EAN: 5999578440613
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

e24879564096607632e976f46f22cb95
91 Kč
Měrná cena: 910 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860434
150g barvený 30% marcipán na dort - modrý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440637
Poctivý německý marcipán 54% - 200g 1:1
Z RAKOUSKA 🇦🇹
76 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (30 ks)
4002575043297
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - zelený
💰 AKCE
150 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440354
97ad73e24bbb5d4eaa12fb5777f4b117
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692303
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - červený
143 Kč
Měrná cena: 14,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440477
150g barvený 30% marcipán na dort - černý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
5999578440620
2a4959e808e6474a1453c00629650bec
91 Kč
Měrná cena: 910 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860465
150g barvený 50% marcipán na dort - přírodní odstín
83 Kč
Měrná cena: 55,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999578440583
150g barvený 30% marcipán na dort - béžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440866