150g barvený 30% marcipán na dort - zářivě červený

66 Kč Měrná cena: 44 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
66 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
63 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
150g barvený 30% marcipán na dort - zářivě červený

Detailní popis produktu

Dokonale sytý červený marcipán s 30 % mandlí pro vaše dorty

Tradiční chuť a snadná práce: Pravý červený marcipán SweetArt pozvedne vaše domácí i profesionální pečení na novou úroveň díky vysokému podílu mandlí a vláčné konzistenci. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší tuto prémiovou surovinu, se kterou spolehlivě dotáhnete k dokonalosti každý slavnostní i narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Špičková plasticita pro modelování: Marcipánová hmota se skvěle tvaruje do detailních růží i figurek, k čemuž vám pomohou precizní modelovací kostice na marcipán.

Hladký povrch při potahování: Hmota výborně poslouží také na potahování menších korpusů nebo vykrajování stuh, přičemž rovnoměrný výsledek zajistí hladká cukrářská žehlička na marcipán.

Rozmanité využití při tvoření: U nás najdete prověřené cukrářské potřeby a kompletní sortiment pro vše na dort, přičemž rychlé a efektní tvary vám zaručí vhodná silikonová forma na modelování.

Parametry a složení

Značka: SweetArt, EU | EAN: 5999578440651

Složení: cukr, MANDLE (30%), glycerin E422, glukózový sirup, aroma, sorban draselný E202, barviva E122, E110, E102.

Výživové údaje na 100 g: energie 1910 kJ/456 kcal, tuky 10,5 g (z toho nasycené 1 g), sacharidy 85 g (z toho cukry 81 g), bílkoviny 6 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Na vzduchu začne marcipán pomalu vysychat a tuhnout. Proto ho doporučujeme skladovat dobře zabalený v potravinářské fólii a v uzavřené nádobě na tmavém místě. Vyrobené ozdoby sušíme při pokojové teplotě.

Kategorie: Marcipán
EAN: 5999578440651
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

500g nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
251 Kč
Měrná cena: 50,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440446
df744fa0cb7616a501cfe1b55aec7216
156 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8720512692204
150g barvený 30% marcipán na dort - světle zelený
62 Kč
Měrná cena: 41,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999578440880
4a5d220a6ea1dc4b4acbc91a66d92610
93 Kč
Měrná cena: 930 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860458
e24879564096607632e976f46f22cb95
91 Kč
Měrná cena: 910 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860434
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - zelený
💰 AKCE
150 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440354
ZELENÝ marcipán na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
110 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315145
Pistáciový německý MARCIPÁN 1:1 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
166 Kč
Měrná cena: 66,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712368998
1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
569 Kč
Měrná cena: 56,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440453
b8c32e61556538c882f5531f6519b623
93 Kč
Měrná cena: 930 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860472