Tatra Salko 8 % chlaz. 397 g

standardní cena: 62 Kč –3 % 60 Kč Měrná cena: 15,11 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (11 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
60 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
57 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tatra Salko 8 % chlaz. 397 g
obrazek 106
62 Kč –3 %

Detailní popis produktu

Tatra Salko 8 % chlaz. 397 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Tatra Salko 8 % chlaz. 397 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Salko 8% 397g

Složení produktu Tatra Salko 8 % chlaz. 397 g:


#ShowMore#

mléko, cukr

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Tatra Salko 8 % chlaz. 397 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1343kJ, Bílkoviny 7,5g, Tuky 8g, Mastné kyseliny nasycené 5,3g, Sacharidy 55g, Cukry 55g, Sůl 0,25g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 397ml, Hmotnost obsahu: 397g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Uchovejte při teplotě do 24°C. Po otevření urychleně spotřebujte.
VÝROBCE
Mlékárna Hlinsko, a.s., Kouty 53, 539 01 Hlinsko
Kategorie: Kondenzovaná a sušená mléka
EAN: 8594006840217
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 766
Kód výrobce: 58.13
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cz pim 377215001001 00
75 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594006842358
Tatra Salko KARAMEL 8% slazené 397g
67 Kč
Měrná cena: 16,88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8594006841283
cz pim 236627001002 00
643 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594006843317
cz pim 216565001001 00
175 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594006841450
cz pim 475941001001 00
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4337182201625
cz pim 95359002002 00
722 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594006840453
cz pim 95359003002 00
722 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594006841016
cz pim 475936001001 00
💰 AKCE
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
90027703
cz pim 604908002002 00
38 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594006847421
cz pim 222401002002 00
300 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592206673048
Tatra Salko 8% slazené 397g Bez laktózy
💰 AKCE
91 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 22,92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594006841696
Kondenzované mléko slazené karamelizované 1kg Caramelo Condé
181 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592206673246