Cukrářská běloba - BÍLÁ 50ml Na barvení i airbrush

118 Kč Měrná cena: 236 Kč / 100 ml
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
118 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
112 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářská běloba - BÍLÁ 50ml Na barvení i airbrush
tekutá barva bílá
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dortům zářivě bílou barvu s profesionální bělobou

Získejte perfektní výsledky při zdobení: Tato profesionální cukrářská běloba je nezbytným pomocníkem pro každého, kdo bere pečení vážně a hledá to nejlepší pro své narozeninový dort.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Vysoká koncentrace: K dosažení požadovaného odstínu marcipánu či krémů vám stačí jen pár kapek, což z ní dělá ideální volbu pro náročné cukrářské potřeby.

Univerzální využití: Barva je ideální pro airbrush techniky, barvení vajec nebo doladění dekorací, které povýší vaše dorty na umělecká díla.

Profesionální kvalita: S touto německou barvou najdete vše na dort, co potřebujete k dosažení čistě bílého vzhledu.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712306198

Složení: Voda, barviva: E 171. Konzervant: E 202.

Upozornění: Tato barva není schválena pro veřejnou gastronomii - určeno pro osobní spotřebu! Tento výrobek obsahuje barvivo E 171, které není od 08/2022 schváleno pro potraviny v EU. Tuto barvu můžete použít na vystavení kusů, které nejsou vhodné ke konzumaci.

Kategorie: Tekuté vodorozpustné Natural
EAN: 4250712306198
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

potravinářské barvivo světlé kůže
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301124
potravinářské barvivo zelené 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300295
potravinářské barvivo čokoládově hnědé
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300325
Potravinářské barvivo pomeranč
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301131
potravinářské barvivo růžové
Z NĚMECKA 🇩🇪
102 Kč
Měrná cena: 204 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301148
potravinářské barvivo zlatohnědé
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301117
Potravinářské barvivo Pati-Versand modré 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300301
potravinářské barvivo červené
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300271
potravinářské barvivo fialové 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301155
Potravinářské barvivo černé 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300332
potravinářské barvivo žluté
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300288