Tekuté univerzální potravinářské barvivo - ŽLUTÁ 50ml Na barvení i airbrush

99 Kč Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
99 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
94 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tekuté univerzální potravinářské barvivo - ŽLUTÁ 50ml Na barvení i airbrush
potravinářské barvivo žluté
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Rozzařte své pečení s profesionální žlutou barvou

Proměňte své dorty v umělecká díla pomocí vysoce koncentrovaného tekutého barviva. Na náš eshop Sladké potřeby přinášíme německou kvalitu, která zaručí syté odstíny při minimální spotřebě.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální pigmentace: Stačí jen pár kapek a dosáhnete intenzivního vybarvení krémů, marcipánu či cukrářské potřeby při práci s dekorační hmotou.

Maximální univerzálnost: Toto barvivo je ideální pro airbrush techniku, barvení slepičích vajec i doladění detailů, které váš narozeninový dort posunou na vyšší úroveň.

Jednoduché dávkování: Tekutá konzistence se snadno zapracovává do surovin a je to přesně to, co znamená vše na dort pro každého zapáleného cukráře.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712300288

Složení: Voda, barviva: E 151, E 124*; Konzervant: E 202.

Kategorie: Tekuté vodorozpustné Natural
EAN: 4250712300288
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Potravinářské barvivo pomeranč
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301131
potravinářské barvivo zelené 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300295
Potravinářské barvivo černé 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300332
potravinářské barvivo růžové
Z NĚMECKA 🇩🇪
102 Kč
Měrná cena: 204 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301148
potravinářské barvivo čokoládově hnědé
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300325
Potravinářské barvivo Pati-Versand modré 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300301
potravinářské barvivo zlatohnědé
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301117
potravinářské barvivo světlé kůže
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301124
tekutá barva bílá
Z NĚMECKA 🇩🇪
118 Kč
Měrná cena: 236 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712306198
potravinářské barvivo fialové 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301155
potravinářské barvivo červené
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300271