Tekuté univerzální potravinářské barvivo - MODRÁ 50ml Na barvení i airbrush

99 Kč Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
99 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
94 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tekuté univerzální potravinářské barvivo - MODRÁ 50ml Na barvení i airbrush
Potravinářské barvivo Pati-Versand modré 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vneste do svého tvoření sytě modré odstíny

Profesionální výsledky při barvení: Toto tekuté barvivo promění vaše dorty v umělecká díla. Stačí jen pár kapek a dosáhnete intenzivního odstínu, který nadchne každého cukráře.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Vysoká koncentrace pigmentů: Ušetřete čas i peníze s produktem, který je díky své vydatnosti naprostým základem pro cukrářské potřeby každé moderní kuchyně.

Univerzální použití pro každou příležitost: Snadno obarvíte marcipán, dekorační hmoty či krémy, a vytvoříte tak dokonalý narozeninový dort.

Technologická všestrannost: Barvivo je ideální pro airbrush techniku nebo pro barvení velikonočních vajec, což z něj dělá vše na dort, co skutečně využijete.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712300301

Složení: Voda, barviva: E 151, E 124, Konzervant: E 202.

Upozornění: E 124 může ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

Kategorie: Tekuté vodorozpustné Natural
EAN: 4250712300301
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

potravinářské barvivo červené
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300271
Potravinářské barvivo černé 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300332
potravinářské barvivo zlatohnědé
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301117
potravinářské barvivo žluté
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300288
potravinářské barvivo čokoládově hnědé
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300325
potravinářské barvivo fialové 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301155
Potravinářské barvivo pomeranč
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301131
potravinářské barvivo zelené 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300295
potravinářské barvivo světlé kůže
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301124
tekutá barva bílá
Z NĚMECKA 🇩🇪
118 Kč
Měrná cena: 236 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712306198
potravinářské barvivo růžové
Z NĚMECKA 🇩🇪
102 Kč
Měrná cena: 204 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301148