Tekuté univerzální potravinářské barvivo - ZLATO-HNĚDÁ 50ml Na barvení i airbrush

97 Kč Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
97 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
92 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tekuté univerzální potravinářské barvivo - ZLATO-HNĚDÁ 50ml Na barvení i airbrush
potravinářské barvivo zlatohnědé
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dortům luxusní zlatohnědý nádech

Profesionální výsledek: Toto vysoce koncentrované tekuté barvivo promění vaše pečení v umělecké dílo a dodá každému narozeninovému dortu profesionální vzhled, který ohromí každou návštěvu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Vysoká koncentrace: Stačí pouze pár kapek k obarvení fondánu, krémů či potahovací hmoty, což z něj činí nepostradatelný doplněk pro kreativní cukrářské potřeby.

Univerzální použití: Barvivo je ideální pro airbrush techniku i ruční barvení a díky eshopu Sladké potřeby máte vše na dort skladem na jednom místě.

Široká škála využití: Barva je vhodná pro barvení dekoračních hmot, omáček, krémů a dokonce i slepičích vajec, což z ní dělá základní prvek pro moderní dorty.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712301117

Složení: Voda, barviva: E 110, E 104, E 131, E 124; Konzervant: E 202.

Kategorie: Tekuté vodorozpustné Natural
EAN: 4250712301117
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

potravinářské barvivo čokoládově hnědé
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300325
potravinářské barvivo růžové
Z NĚMECKA 🇩🇪
102 Kč
Měrná cena: 204 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301148
potravinářské barvivo žluté
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300288
potravinářské barvivo světlé kůže
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301124
potravinářské barvivo fialové 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301155
potravinářské barvivo červené
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300271
tekutá barva bílá
Z NĚMECKA 🇩🇪
118 Kč
Měrná cena: 236 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712306198
potravinářské barvivo zelené 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300295
Potravinářské barvivo pomeranč
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 194 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712301131
Potravinářské barvivo černé 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300332
Potravinářské barvivo Pati-Versand modré 50ml
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
Měrná cena: 198 Kč / 100 ml
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712300301