Vykrajovátka na cukroví sob, sada 3 ks

97 Kč Měrná cena: 32,33 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
97 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
92 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vykrajovátka na cukroví sob, sada 3 ks
Vykrajovátka na cukroví sob, sada 3 ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Kouzelné vánoční pečení s nerezovými vykrajovátky sobů

Vykouzlete sváteční atmosféru: Tato třídílná nerezová sada ve tvaru soba od značky Wilton, kterou nabízí eshop Sladké potřeby, promění vaše sváteční pečení v radostný zážitek. Spolehlivé cukrářské potřeby vám usnadní tvorbu roztomilých sušenek i originálních dekorací, kterými hravě ozdobíte zimní narozeninový dort i další slavnostní dorty.

Proč si produkt zamilujete

Tři praktické velikosti: Balení obsahuje formičky o rozměrech 10,5 cm, 8,5 cm a 7,3 cm pro bohaté sváteční pohoštění i vše na dort.

Odolná nerezová ocel: Kvalitní kovový materiál zajišťuje čisté a ostré linie řezu, vysokou odolnost a možnost pohodlného mytí v myčce na nádobí.

Široké možnosti tvoření: Vykrojené cukroví rovnoměrně propeče nepřilnavý pečicí plech. K detailnímu zdobení sobíků se výborně hodí sněhově bílá potahovací hmota i jemná cukrářská poleva na zdobení.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8721154447054

Materiál: Nerezová ocel

Rozměry: Sob 1 (10,5 cm), sob 2 (8,5 cm), sob 3 (7,3 cm)

Údržba: Vhodné do myčky

Kategorie: Vykrajovátka na perníčky a cukroví
EAN: 8721154447054
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Tubičky - zdobící poleva na perníčky, bílá 76 g
💰 AKCE
95 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 125 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8595072617413
fe9c86236339bbc268604c0dc67206b0
169 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143513480
Poleva na perníčky - Královská glazura 450g
135 Kč
Měrná cena: 30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514067
Královská glazura
Z NĚMECKA 🇩🇪
117 Kč
(–7 %)
Měrná cena: 23,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712310997