Vykrajovátka sněhové vločky Excelent, 3 ks

97 Kč Měrná cena: 32,33 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
97 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
92 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vykrajovátka sněhové vločky Excelent, 3 ks
Vykrajovátka sněhové vločky Excelent, 3 ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Vykouzlete třpytivou zimní atmosféru s vykrajovátky sněhových vloček Icestar

Kouzelné zimní pečení: Tato prémiová sada tří nerezových vykrajovátek Wilton promění každé vánoční cukroví i slavnostní narozeninový dort v působivou ledovou pohádku. Získejte dokonale ostré tvary bez námahy a spolehněte se na kvalitu, kterou vám přináší eshop Sladké potřeby.

Proč si produkt zamilujete

Tři praktické velikosti: Vykrajovátka o průměrech 10 cm, 7,7 cm a 5,8 cm do sebe kompaktně zapadají a šetří místo v kuchyni. Různé velikosti vám umožní vytvářet bohatě vrstvené zimní dorty a originální sušenkové kompozice.

Špičkové cukrářské potřeby: Odolná nerezová ocel zaručuje precizní a hladký řez těstem po dlouhá léta používání. Pro snadnou přípravu podkladu se vám bude hodit nepřilnavý cukrářský váleček.

Univerzální využití na těsto i dekorace: Formičky jsou ideální nejen na perníčky, ale skvěle s nimi tvaruje také potahovací hmota nebo marcipán. Na našem e-shopu pořídíte vše na dort přehledně a na jednom místě.

Okouzlující ledový třpyt: Hotové sněhové vločky můžete dozdobit polevou a jemný detail jim dodá zářivý jedlý prach, který vytvoří autentický mrazivý efekt.

Parametry a složení

Značka: Wilton | EAN: 8721154447092

Materiál: Nerezová ocel

Rozměry: Icestar 1 (10 cm), Icestar 2 (7,7 cm), Icestar 3 (5,8 cm)

Země původu: CN

Kategorie: Vykrajovátka na perníčky a cukroví
EAN: 8721154447092
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Tubičky - zdobící poleva na perníčky, bílá 76 g
💰 AKCE
95 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 125 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8595072617413
Poleva na perníčky - Královská glazura 450g
135 Kč
Měrná cena: 30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514067
fe9c86236339bbc268604c0dc67206b0
169 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143513480
Královská glazura
Z NĚMECKA 🇩🇪
117 Kč
(–7 %)
Měrná cena: 23,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712310997