Vykrajovátko motýlek 3,9cm - Smolík

28 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
28 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
27 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vykrajovátko motýlek 3,9cm - Smolík

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Vykrajovátko motýlek 3,9cm - Smolík ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Vykrajovátko motýlek 3,9cm - Smolík, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Vykrajovátko na cukroví ve tvaru motýlka z pocínovaného plechu.
Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 8594021413441
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zelené rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
Z NĚMECKA 🇩🇪
74 Kč
Měrná cena: 148 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712317866
Čokoládový krém 450g
💰 AKCE
183 Kč
Měrná cena: 40,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514449
3bad3c50850377bed7ba2534b8edbd31
29 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021414165
Zdobení - směs 4v1 Třpytivé hvězdičky pro vaše vánoční pečení
128 Kč
Měrná cena: 1 280 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8721154447726
42d8efe770b95d8705c5b837d63ff652
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607990257
Měděné rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
Z NĚMECKA 🇩🇪
74 Kč
Měrná cena: 148 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712317842
10692 CM106920
Z NĚMECKA 🇩🇪
336 Kč
Měrná cena: 3 360 Kč / 1 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712306921
Termostabilní puding RUF, kdykoliv za pár minut!
Z NĚMECKA 🇩🇪
30 Kč
Měrná cena: 71,43 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809022401
Cukrové mini pusinky 4 barev (30g)
Z RAKOUSKA 🇦🇹
126 Kč
Měrná cena: 420 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4064285114018
9ab1b672a3c4063f03efa22d580ed157
28 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021413670