Zápich do dortu kovový stříbrný Mr & Mrs ▹

156 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
156 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
148 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu kovový stříbrný Mr & Mrs ▹

Detailní popis produktu

Luxusní svatební zápich vyrobený z kvalitního kovu ve stříbrném provedení. Elegantní nápis “Mr & Mrs” je ozdoben třpytivými kamínky, které dodají dortu zářivý a slavnostní vzhled. Zápich je pevný, odolný a perfektně drží v dortu. Ideální ozdoba pro svatební dort nebo zásnubní oslavu.

Výška dekorace: 16,5 cm (7 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 2025000005532
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Bílý cukrový máček, sypání pro cukráře 100g
121 Kč
Měrná cena: 1 210 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622080532
891f65acf6a92ec63d071eb6ddb89f59
💰 AKCE
75 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5056844800981
Cukrové perly, modré a bílé 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000000414
Dekorace na dort, Dinosauři 25g - jedlá dekorace
💰 AKCE
67 Kč
(–15 %)
Měrná cena: 268 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5056844801100
Cukroví jednorožci a rohy PME 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801087
Sugar Sprinkles – sypání zlatý cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891783
Cukrový máček, tradiční zelený 1kg
273 Kč
Měrná cena: 27,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102607
Sugar Sprinkles – sypání modrý cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891714
Cukrové perly, růžové 7mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101860
cz pim 434218001001 00
283 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360593
Cukrové dekorace růžový maček 80g
102 Kč
Měrná cena: 127,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516993
Cukrové perly, zlatožluté matné 5mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101389