Zdobení na cukroví, dorty - JEDNOROŽEC UNICORN, 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - JEDNOROŽEC UNICORN, 80g
17421 CM174211
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte každý dort v kouzelný zážitek s cukrovým zdobením Jednorožec

Získejte srdce všech malých i velkých oslavenců díky hravému zdobení, které posune vaše pečení na profesionální úroveň. S tímto pestrým mixem od Cake Masters bude příprava na narozeninový dort radostí i pro úplné začátečníky v kuchyni.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý vizuální efekt: Vytvořte neodolatelné dorty během několika sekund pouhým nasypáním pestrobarevných tvarů.

Praktické balení: Uzavíratelná dóza zajistí dlouhou trvanlivost a snadné skladování pro všechny vaše budoucí cukrářské potřeby.

Kreativní všestrannost: Ideální volba pro vše na dort, cukroví i domácí dezerty, které potřebují špetku fantazie.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374210

Složení: Cukr, rýže, jednoduchý sirup, glukózový sirup, Pfl. olej (slunečnicový, kokosový, řepkový), škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový), dextróza, cukr, barviva: E100, E120, E122, E132, E162, E171, E172, E174, E555; barva. jídlo (koncentrát z jablka, světlice barvířské, spiruliny, citronu), emulgátor: lecitiny; Koncentrát šťávy z červené řepy, povlak: karnaubský vosk, šelak, včelí vosk; aroma, přírodní vanilková příchuť, okyselovač: citron; Sůl.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374210
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

fd2c66e5a90ea84cd95de57c33a539b7
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117404
ae1abea78880989fc56ed41aa5fc0a90
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758681
ac566d9c91809ed77e6d7b27811e5770
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399350
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
Cukrové perly, Ponny 5mm 1kg - růžová, fialová, bílá
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102379
Cukrové perly, světle zelené 5mm 50g
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005624
Lískoořechový Krokant - pražený, rakouský 100g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
70 Kč
Měrná cena: 700 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000787244
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, červené - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 46,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320811
Cukrová dekorace Culpitt Kluk nebo Holka? 12 ks /18487
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462210213
12079 CM120790
Z NĚMECKA 🇩🇪
95 Kč
Měrná cena: 23,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320798
sweetart cukrove perly zlute a svetle zelene 5 mm 40 g
💰 AKCE
55 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000009332
Cereální kuličky v mléčné čokoládě 5 mm 100g
77 Kč
Měrná cena: 77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217871468