Aroma pasta 120g PISTÁCIE

145 Kč Měrná cena: 120,83 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
145 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
138 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma pasta 120g PISTÁCIE
14629 CM146290
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dezertům neodolatelnou chuť pravých pistácií

Proměňte obyčejné pečení v mistrovské dílo s naší prémiovou aroma pastou. Tento produkt z našeho eshop Sladké potřeby dodá vašim výtvorům intenzivní, přirozenou chuť a barvu, kterou si zamiluje každý milovník sladkostí.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní chuťový zážitek: Stačí malé množství pro dosažení plné a výrazné chuti pistácií v každém soustu vašich dorty.

Univerzální použití: Perfektně se hodí do krémů, náplní či zmrzliny a je ideálním pomocníkem, když hledáte cukrářské potřeby pro vylepšení receptur.

Profesionální výsledek: S touto pastou bude váš narozeninový dort chutnat jako od špičkového cukráře, zejména při kombinaci s kvalitní hmota na potahování.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346293

Složení: Glukózový sirup, invertní cukrový sirup, MANDLE ČISTÁ (OBSAHUJE OŘECHY), PISTÁCIE ČISTÁ (OBSAHUJE OŘECHY) 5 %, LÍSKOVÉ OŘECHY (OBSAHUJE OŘECHY), koncentráty (mrkev, spirulina), přírodní aroma. Může obsahovat stopy VAJEČNÝCH a MLÉČNÝCH složek.

Dávkování: 20–40 g nebo i více na 1000 g ostatních surovin.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1328 kJ / 313 kcal, tuky 0,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 76 g (z toho cukry 42,9 g), protein 0,1 g, sůl 0 g.

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 4250712346293
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g Joypaste
185 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870256
Ochucovací pasta do krému, Lesní plody 200g
162 Kč
Měrná cena: 81 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870478
6264a171b896c848dfec907595cf4bde
144 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693362
Ochucovací pasta do krému, Citron 200g Joypaste
200 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870072
Aroma pasta 120g Amareto Višně /14594
Z NĚMECKA 🇩🇪
179 Kč
Měrná cena: 149,17 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712345944
Ochucovací pasta do krému, Máta 200g
146 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870522
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g
155 Kč
Měrná cena: 77,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870560
Ochucovací pasta do krému, Tiramisu 200g Joypaste
268 Kč
Měrná cena: 134 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870270
14617 CM146170
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
Měrná cena: 111,67 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346170
8cee4747786bfab0b9e788d996bafba7
170 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512697759
Ochucovací pasta do krému, Banán 200g
144 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870362
Ochucovací pasta do krému, Karamel 200g
140 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870423