Aroma pasta 120g Amareto Višně

179 Kč Měrná cena: 149,17 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
179 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
170 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma pasta 120g Amareto Višně
Aroma pasta 120g Amareto Višně /14594
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dezertům luxusní chuť Amareto Višní

Proměňte obyčejné pečení v mistrovské dílo s naší vysoce koncentrovanou pastou. Profesionální cukrářské potřeby od Cake Masters jsou sázkou na jistotu, pokud chcete dosáhnout plné chuti, kterou vaše dorty posunou na novou úroveň.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní chuťový zážitek: Stačí jen malé množství k tomu, abyste dodali krémům, náplním nebo zmrzlině nezaměnitelný nádech višní a likéru Amareto.

Všestrannost při přípravě: Naše pasta je ideální pro vše na dort od nadýchaných korpusů až po jemné krémy a náplně.

Profesionální kvalita: S touto pastou získáte spolehlivý pomocník, díky kterému bude pečení radostí i pro náročné cukráře.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712345944

Složení: Přípravek Amarena cherry 35% (třešně, glukózo-fruktózový sirup, cukr, višňová šťáva, koncentráty (černá mrkev, ibišek), kyselina (kyselina citronová), přírodní aroma, glukózový sirup, sirup z invertního cukru, koncentrát šťávy z červené řepy, šťáva z višní koncentrát, etylalkohol, škrob Může obsahovat stopy VAJEČNÝCH a MLÉČNÝCH SLOŽEK včetně OŘECHŮ.

Dávkování: 50g nebo i více na 1000g ostatních surovin.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1328 KJ / 313 kcal, tuky 0,2g (z toho nasycené mastné kyseliny 0g), sacharidy 76g (z toho cukry 42,9g), protein 0,1g, sůl 0g.

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 4250712345944
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Švestka 200g
163 Kč
Měrná cena: 81,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870577
8cee4747786bfab0b9e788d996bafba7
170 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512697759
Ochucovací pasta do krému, Meloun 200g Joypaste
192 Kč
Měrná cena: 96 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870300
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Mango 200g
133 Kč
Měrná cena: 66,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873356
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Kokos 200g
140 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873363
Ochucovací pasta do krému, Pistácie s kousky 200g
248 Kč
Měrná cena: 124 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870553
Ochucovací pasta do krému, Karamel 200g Joypaste
258 Kč
Měrná cena: 129 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870126
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Pistácie 100 % 200g
370 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872915
Ochucovací pasta do krému, Černý rybíz 200g Joypaste
223 Kč
Měrná cena: 111,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870089
Ochucovací cukrářská pasta, Levandule 200g
185 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874353
OCHUCOVACÍ HRUŠKOVÁ PASTA
Z NĚMECKA 🇩🇪
154 Kč
Měrná cena: 128,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712345999
63269becc212eeedb4bc6da7ba7148fd
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693317