Aroma rum 4x2ml - RUF

32 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
32 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
30 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma rum 4x2ml - RUF

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Aroma rum 4x2ml - RUF ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Aroma rum 4x2ml - RUF, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Potravinářské aroma rum. Balení 4x2 ml.
Kategorie: Aroma a koření
EAN: 4002809022494
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Mandle sladká - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (25 ks)
8590105550460
8f1652b71dce32bb3a9a47a9e685b034
5081304255582
Rum - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8590105551917
Punč - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550569
Potravinářské aroma - broskev 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550101
3678e6329e9b256bfee29f340ba6e2fe
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (56 ks)
8590105550019
08b6f26b16d0dd0d9b13bf4cdc323956
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
D--3055
Malina - Aroma do potravin 20ml
44 Kč
Měrná cena: 220 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8590105550422
Vanilka - Aroma do potravin 20ml
55 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (24 ks)
8590105550644
29a7c734c6afed3be8bda57e3bb1ba7e
279 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255803
811a92fea06d05ee0d0e769baef2f476
💰 AKCE
41 Kč
(–19 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550224
3ae6e6dd77cc35317d83c721ee814d13
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8590105550200