Potahovací hmota bílá - 250g - Odense

95 Kč Měrná cena: 38 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
95 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
90 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahovací hmota bílá - 250g - Odense

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Potahovací cukrová hmota Odense 250g: Dokonalý základ pro váš dort

Výjimečná kvalita z Dánska

Potahovací cukrová hmota značky Odense je synonymem kvality a tradice. Tato hmota je přímo importována z Dánska do našeho skladu, což zaručuje její vždy čerstvou a hedvábnou texturu s jemnou vanilkovou příchutí. Svým zpracováním a kvalitou je ideální volbou pro každého, kdo chce svým cukrářským výrobkům dopřát profesionální vzhled.

Technické vlastnosti a použití

Hmota Odense je navržena pro potahování a dekorování různých cukrářských výrobků, jako jsou dorty, zákusky, cupcakes nebo čajové pečivo. Její hladká a pevná struktura zajišťuje, že povrch vašich výrobků bude vždy dokonale rovný a bez prasklin, což oceníte při každé slavnostní příležitosti.

Snadné zpracování a trvanlivost

  • Trvanlivost: cca 6 měsíců
  • Před použitím je dobré hmotu řádně propracovat, aby změkla a dobře se s ní pracovalo. Pro usnadnění práce můžete hmotu důkladně moučkovým cukrem podsypat a následně rozválet.
  • Pamatujte, že pro dosažení nejlepšího výsledku na potahovaný dort používejte pouze máslový krém – vyhněte se šlehačce a mascarpone, které by mohly způsobit nežádoucí reakci s hmotou.

Složení a výživové hodnoty

Složení: cukr, glukózový sirup, rostlinný tuk (palmový), voda, stabilizátory (E422, E415, E466), emulgátor E472c, regulátor kyselosti E330, přírodní aroma, barvivo E133, E120, konzervant E202. Může obsahovat stopy mandlí.

Výživové hodnoty ve 100g výrobku:

  • Energie: 1668kJ/398 kcal
  • Tuky: 4,6g (z toho nasycené mastné kyseliny 3,7g)
  • Sacharidy: 88g (z toho cukry 79g)
  • Bílkoviny: 0g
  • Sůl: 0,01g

Výrobce

Tento produkt je vyráběn společností Odense v Dánsku, která je známá svým důrazem na kvalitu a inovace v cukrářském průmyslu. Jejich produkty jsou oblíbené mezi profesionály i nadšenými amatéry po celém světě.

Výhody použití potahovací hmoty Odense

  • Hladký povrch: Zajišťuje bezchybný a profesionální vzhled.
  • Snadná manipulace: Jemná, ale pevná struktura usnadňuje práci i začátečníkům.
  • Estetická variabilita: Umožňuje tvorbu různorodých dekorací a designů.
  • Chuťové vlastnosti: Vanilková příchuť doplňuje sladkost dortů bez toho, aby přebila jejich přirozenou chuť.

Závěr

Cukrová hmota Odense je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí vytvořit nejen chutné, ale také esteticky krásné cukrářské výrobky. Ať už ji používáte pro slavnostní dort, nebo experimentujete s cupcakes, její jedinečné vlastnosti vás nezklamou. Vytváří základ, na který se můžete spolehnout, a přináší radost z každého sladkého díla, které s ní vznikne. Proměňte své nápady ve skutečnost díky kvalitě, kterou nabízí potahovací hmota Odense

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5709521044504

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červená - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
5999566811463
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811548
5b778bb2f09b44a4ee62cd76732fb3af
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455463
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579
b72d7507586366a455d67d65d54f4bd7
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514340
545ae1fcec8f8d3e09a04b4523fd470f
96 Kč
Měrná cena: 38,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514838
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, červená
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813337
2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514494
FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft mandle
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (14 ks)
5999566813382
8b92a6e5e41e6fd92c3016bf04bda4d6
111 Kč
Měrná cena: 44,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514630
Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874292