Hladký pomerančový krém Caravella Gran (250 g) Cukrářská ▹

62 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
62 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
59 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Hladký pomerančový krém Caravella Gran (250 g) Cukrářská ▹

Detailní popis produktu

Caravella Gran hladký pomerančový krém je lahodný cukrářský krém s jemnou konzistencí a příjemnou pomerančovou chutí. Skvěle se hodí do dezertů, kterým chcete dodat svěží citrusový tón, sladkost a krásně hladkou krémovou strukturu.

Krém můžete použít jako náplň do dortů, řezů, rolád, tartaletek, minidezertů, zákusků nebo sladkého pečiva. Díky hladké konzistenci se snadno roztírá, dobře se dávkuje a krásně se kombinuje s čokoládou, kakaovými korpusy, vanilkovými krémy, šlehačkou i ovocem.

Praktické balení 250 g je ideální pro domácí pečení, rychlé plnění dezertů i přípravu menších zákusků. Pomerančový krém využijete také do košíčků, lineckého cukroví, palačinek nebo pohárkových dezertů.

Hlavní výhody:

• hladký pomerančový krém s jemnou konzistencí

• svěží citrusová chuť vhodná do dortů i zákusků

• snadné použití bez složité přípravy

• vhodný do tartaletek, minidezertů i sladkého pečiva

• dobře se kombinuje s čokoládou, ovocem a šlehačkou

• praktické balení 250 g

Složení, co obsahuje produkt - Hladký pomerančový krém Caravella Gran 250 g Cukrářská pro cukrářské účely:

cukr, rostlinné oleje a tuky (slunečnicový, palmojádrový, palmový), sušené odstředěné MLÉKO 10%, sušená syrovátka, laktóza, emulgátor lecitiny, barvivo paprikový extrakt, přírodní pomerančové aroma, přírodní aroma

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Hladký pomerančový krém Caravella Gran 250 g Cukrářská

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Hladký pomerančový krém Caravella Gran (250 g) Cukrářská je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Hladký pomerančový krém Caravella Gran 250 g Cukrářská ve 100 g:

ve 100 g:

energie 2466 kJ/592 kcal, tuky 40 g (z toho nasycené 13 g), sacharidy 54 g (z toho cukry 54 g), bílkoviny 4 g, sůl 0,3 g

Ilustrační foto.

Kategorie: Krémy a náplně hotové
EAN: 8594217874162
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Hotový dezert Tiramisu mascarpone z Itálie 1l
210 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180034683
cz pim 608831001001 00
319 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410488821908
b2034db5ab670f30aedd48a6571700a4
172 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229011671
Bílý čoko krém s křupinkami, Caravella Crunch 250g
84 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874155
Hladký jahodový krém Caravella Gran 250g
69 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874193
Hladký citronový krém Caravella Gran 250g
63 Kč
Měrná cena: 25,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874209
4beb76a32e6a3ef0ae49ba7756487c80
223 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229007865
Bakels Ganache s vanilkovou příchutí 500g
196 Kč
Měrná cena: 39,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440545
c5c5de601aa53fc41a1336fc2d499114
8588007271125
Ořechová pasta z lískových jader 100% 1kg
1 249 Kč
Měrná cena: 124,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000004439
a3c8b4ff7b7f309e3ef12be130747c27
8588007271101
Pistáciový krém s kousky pistácií Caravella Crunch 250g
183 Kč
Měrná cena: 73,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874148