Čokoládová dekorace Halloween netopýři, 10 ks

93 Kč Měrná cena: 9,30 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
93 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
88 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace Halloween netopýři, 10 ks
Čokoládová dekorace Halloween netopýři, 10 ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Čokoládoví netopýři Cake-Masters pro dokonalou strašidelnou atmosféru

Dodejte svým sladkostem tajemné kouzlo: Detailně propracované figurky z tmavé čokolády promění vaše dorty v neodolatelné lákadlo na každou tematickou oslavu. Náš specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí tyto originální cukrářské potřeby, se kterými bude halloweenské i podzimní pečení rychlé a zábavné.

Proč si produkt zamilujete

Rychlé zdobení bez námahy: Hotové jedlé figurky stačí jednoduše položit na připravený cukrářský krém nebo polevu a okamžitě získáte efektní výsledek.

Poctivá tmavá čokoláda: Netopýři skvěle chutnají díky kvalitní tmavé čokoládě a vynikají propracovaným reliéfem s realistickými detaily.

Univerzální využití na oslavy: Vyberte si u nás vše na dort a ozdobte netopýry tematický narozeninový dort i cupcaky, na kterých zazáří lesklá čokoládová poleva.

Parametry a složení

Značka: Cake-Masters | EAN: 4250712396106

Obsah balení: 10 ks | Rozměry balení: 9 x 4 x 12 cm | Hmotnost: 0,2 kg

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 4250712396106
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládová dekorace Tiramisu bílá 10ks
63 Kč
Měrná cena: 6,30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000004142
Šupiny z polevy (červené) 100 g/dóza
57 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
MOI-DULSR086-01
Čokoládové koule růžovo-modré 7ks
269 Kč
Měrná cena: 38,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116722057
Čokoládové koule růžové trio 7ks
269 Kč
Měrná cena: 38,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116721944
Čokoládové hobliny limetkové 2,5kg
1 877 Kč
Měrná cena: 75,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001683
cz pim 475463001001 00
321 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
7613039752081
Šupiny z polevy červené na dort 50g
29 Kč
Měrná cena: 58 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005792
Čokoládové hobliny tmavé 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871031
Šupiny z polevy (žluté) 100 g/dóza
51 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-DULSR102-01
9efd1746649638322ee018c1e0e98228
201 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515620