Čokoládová dekorace Tiramisu bílá 10ks

63 Kč Měrná cena: 6,30 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
63 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
60 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace Tiramisu bílá 10ks
Čokoládová dekorace Tiramisu bílá 10ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Čokoládová dekorace Tiramisu bílá pro dokonalé dezerty

Okamžitý šmrnc pro vaše pečení: Proměňte domácí zákusky v mistrovská díla jako z vyhlášené cukrárny. Jemná čokoládová dekorace s elegantním motivem Tiramisu dodá vašim sladkostem profesionální vzhled bez zdlouhavé práce.

Proč si produkt zamilujete

Prémiová chuť: Kvalitní bílá čokoláda zajistí lahodný chuťový zážitek a skvěle doplní nadýchané dorty i drobné dezerty.

Snadná aplikace: Stačí jednotlivé kousky jednoduše položit na hotový cukrářský krém nebo polevu a můžete ihned servírovat.

Všestranné využití: Ozdobte slavnostní narozeninový dort i kávové řezy a vyberte si spolehlivé cukrářské potřeby přímo u nás. Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí vše na dort přehledně na jednom místě, kde se vám bude hodit také pevná podložka pod dort.

Parametry a složení

Rozměr: 3,9 x 2,4 cm | Balení: 10 ks | EAN: 2023000004142

Složení: bílá čokoláda 95% (cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ MLÉKO, emulgátor SÓJOVÝ LECITIN, přírodní vanilkové aroma), emulgátor E473, barvivo E172. Může obsahovat stopy OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2430 kJ/580 kcal, tuky 38,4 g (z toho nasycené 22,9 g), sacharidy 52,9 g (z toho cukry 52,9 g), bílkoviny 6,4 g, sůl 0 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2023000004142
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládová dekorace Koule Pink Pearl (250g/49ks)
624 Kč
Měrná cena: 12,73 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000000595
Bílé šupiny z mléčné polevy 2kg
393 Kč
Měrná cena: 19,65 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180046563
Čokoládová dekorace bílé trojúhelníky se vzorem slzy 20ks
87 Kč
Měrná cena: 4,35 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000029410
Čokoládová dekorace fotbalový míč 410g/189ks
1 115 Kč
Měrná cena: 5,90 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000010860
Čokoládové koule bílé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705586
Čokoládové koule stříbrné 7ks
231 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709201
Čokoládové koule duhové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709232
Čokoládové hvězdičky
💰 AKCE Z RAKOUSKA 🇦🇹
60 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 3,33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
9100000446608
Čokoládové hobliny limetkové 2,5kg
1 877 Kč
Měrná cena: 75,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001683
Čokoládové koule tělové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705579