Čokoládové hobliny limetkové 2,5kg

1 877 Kč Měrná cena: 75,08 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
1 877 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
1 783 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládové hobliny limetkové 2,5kg
Čokoládové hobliny limetkové 2,5kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Složení: cukr, kakaové máslo, plnotučné mléko sušené, sušená syrovátka, laktóza, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma, barviva E161b, E141. Může obsahovat stopy sóji.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2248 kJ/537 kcal, tuky 29,3 g (z toho nasycené 17,5 g), sacharidy 64 g (z toho cukry 63,4 g), bílkoviny 4,2 g, sůl 0,19 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2017000001683
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové koule bílo-zlaté 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705494
Křupavé kuličky v čokoládě Mix ( bílá, mléčná, hořká ) 4mm 500 g/sáček
382 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-BAR9734
Čokoládové koule Pink Pearl růžové 8ks
117 Kč
Měrná cena: 14,63 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000000601
Čokoládové koule tělové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705579
Čokoládové strouhání Tagliatelle Marble 2kg
1 586 Kč
Měrná cena: 79,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000007760
Čokoládová dekorace Tiramisu bílá 10ks
63 Kč
Měrná cena: 6,30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000004142
Čokoládové trubičky rolované pruhované 80g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
79 Kč
Měrná cena: 98,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000826028
Čokoládové koule modré trio 7ks
269 Kč
Měrná cena: 38,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116721951
Zrníčka kávy z tmavé čokolády 80g - bez obsahu kávy
98 Kč
Měrná cena: 122,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361989
Tyčinky z polevy (tmavé) 100 g/dóza
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-DULSR111-01