Zdobení na cukroví, dorty - MOŘSKÁ PANNA, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - MOŘSKÁ PANNA, Německo 80g
17410 CM174101
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v kouzelný podmořský svět

Zaujměte hosty originální dekorací: S naším tematickým sypáním Mořská panna dodáte vaše dorty i cukroví nezaměnitelný vzhled, který si zamilují nejen děti.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Vytvořte během vteřiny dokonalý narozeninový dort, který bude vypadat jako z cukrářské dílny.

Kreativní zdobení: Kvalitní cukrářské potřeby jsou základem úspěchu, a proto je toto sypání ideální pro precizní vše na dort.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza zajistí, že vaše pečení zůstane vždy čisté a přehledné bez zbytečného nepořádku.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374104

Složení: Cukr, glukózový sirup, cukrový sirup, Tvrdá PŠENIČNÁ MOUKA, pufovaná rýže, dextróza, rýžová mouka, škrob (kukuřičný, PŠENIČNÝ), moučkový cukr, rostlinný olej (kokosový, řepkový), potravinářské barvivo (jablko, světlice barvířská, spirulina, citrónový koncentrát), barviva: E 100, E120, E122, E131, E132, E133; emulgátor: lecitin; Koncentrát šťávy z červené řepy, aroma, okyselovač: kyselina citronová; Sůl, invertní cukrový sirup, leštící látka: bílý včelí vosk, šelak, karnaubský vosk.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 393 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 100 g (z toho cukry 100 g), bílkoviny 1,9 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374104
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

13141 CM131410
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 347,37 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331411
Marcipánová dekorace - poupátka růže 4ks, růžové - 2,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 24 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320750
Cukrové hvězdičky modré 50g
35 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006768
Hotová jedlá krajka na bok dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
129 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325717
52077a186b3406277ecf825a58fed672
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027390135
Cukrové perly, světle zelené 5mm 50g
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005624
c2ff7351f3de2a0c3b22ba62774a441a
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4252022450080
12562 CM125620
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 357,89 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325625
Cukrová srdíčka - malá bílá, broskvová a červená 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010581
e377ba839f149fe3c7f8177c01c7f832
106 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027397585
5759d007d8845f10ccbfa8e6eae17224
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016477
12085 CM120850
Z NĚMECKA 🇩🇪
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320859