Čokoládová dekorace růžová srdíčka 20ks

54 Kč Měrná cena: 2,70 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
54 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
51 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace růžová srdíčka 20ks
Čokoládová dekorace růžová srdíčka 20ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Okouzlující růžová čokoládová srdíčka pro dokonalý narozeninový dort

Romantický detail pro vaše pečení: Dodejte svým sladkým výtvorům punc něžné elegance s hotovými srdíčky z jemné čokolády. Náš specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí vybrané cukrářské potřeby, se kterými hravě proměníte domácí dorty i drobné zákusky v profesionální umělecká díla.

Proč si produkt zamilujete

Rychlé a efektní zdobení: Krásná srdíčka o velikosti 1,8 cm okamžitě pozvednou každý narozeninový dort bez nutnosti zdlouhavé ruční výroby ozdob.

Lahodná čokoládová chuť: Dekorace je vyrobena s podílem kakaového másla a vanilkového aroma, takže skvěle chutná a na zákusku neztrácí tvar.

Univerzální cukrářské využití: Růžová srdíčka perfektně drží, když je podkladem světlá potahovací hmota, nadýchaný cukrářský krém nebo lesklá čokoládová poleva, a spolehlivě doplní vše na dort pro slavnostní chvíle.

Parametry a složení

EAN: 2017000024422 | Rozměr: 1,8 cm | Balení: 20 ks

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma, barvivo E120

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2428 kJ/583 kcal, tuky 38,3 g (z toho nasycené 23,1 g), sacharidy 53,6 g (z toho cukry 52,8 g), bílkoviny 5,9 g, sůl 0,21 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2017000024422
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové koule bílo-stříbrné 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705500
Čokoládové koule tělové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705579
Čokoládové hobliny limetkové 2,5kg
1 877 Kč
Měrná cena: 75,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001683
9278b7363d95b0158c63e1ac302be959
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000000017
Čokoládové koule Neptun modré 7ks
280 Kč
Měrná cena: 40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116706187
Zrníčka kávy z tmavé čokolády 80g - bez obsahu kávy
98 Kč
Měrná cena: 122,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361989
Čokoládové koule bílé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705586
Čokoládová dekorace Koule Black Pearl Gold (250g/49ks)
620 Kč
Měrná cena: 12,65 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000004308
Čokoládové koule bílo-černé 7ks
271 Kč
Měrná cena: 38,71 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709560
Čokoládové koule perleťové modré 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704930