Čokoládová dekorace Koule Black Pearl Gold (250g/49ks)

620 Kč Měrná cena: 12,65 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
620 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
589 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace Koule Black Pearl Gold (250g/49ks)
Čokoládová dekorace Koule Black Pearl Gold (250g/49ks)
NOVINKA

Detailní popis produktu

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, barviva E172(i), E172(ii), emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat stopy sóji.

Obsah kakaové sušiny min. 32%.

Rozměr: 2,7 cm

Balení obsahuje cca 49 ks.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2438 kJ/588 kcal, tuky 39 g (z toho nasycené 24,1 g), sacharidy 54,6 g (z toho cukry 54,6 g), bílkoviny 3,8 g, sůl 0,1 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2021000004308
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové koule stříbrné 7ks
231 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709201
Čokoládové hobliny TRIO 4kg
2 952 Kč
Měrná cena: 73,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000022039
Čokoládové koule červené 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705562
Zapékací 23% čokoládová dekorace 100g, bílá
💰 AKCE
40 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4063367222986
Čokoládové koule tělové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705579
Čokoládové koule modré trio 7ks
269 Kč
Měrná cena: 38,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116721951
Bílé šupiny z mléčné polevy 2kg
393 Kč
Měrná cena: 19,65 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180046563
Čokoládové koule světle modré 7ks
220 Kč
Měrná cena: 31,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704695
Čokoládová dekorace fotbalový míč 410g/189ks
1 115 Kč
Měrná cena: 5,90 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000010860
Čokoládové strouhání Tagliatelle Marble 2kg
1 586 Kč
Měrná cena: 79,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000007760