Čokoládová dekorace Tabulka čokolády zelená (10 ks) ▹

standardní cena: 177 Kč –20 % 141 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
141 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
134 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace Tabulka čokolády zelená (10 ks) ▹
1bbd636423151648144e69cafebe4184
177 Kč –20 %

Detailní popis produktu

Složení, co obsahuje produkt - Čokoládová dekorace Tabulka čokolády zelená 10 ks pro cukrářské účely:

rostlinné tuky (palmový, shea), cukr, sušené plnotučné MLÉKO, emulgátor slunečnicový lecitin, přrodní vanilkové aroma, kakaové máslo, sušené odstředěné MLÉKO, mléčný tuk, emulgátor SÓJA - sojový lecitin, aroma, barviva E160a, E172, E101, E133

Rozměr: 3,5 x 2,6 cm

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Čokoládová dekorace Tabulka čokolády zelená 10 ks

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Čokoládová dekorace Tabulka čokolády zelená (10 ks) je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

Nutriční hodnoty, Čokoládová dekorace Tabulka čokolády zelená 10 ks ve 100 g:

ve 100 g:
energie 2697 kJ/645 kcal, tuky 50 g (z toho nasycené 31 g), sacharidy 45 g (z toho cukry 45 g), bílkoviny 3,7 g, sůl 0,13 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2025000008519
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Šupiny z polevy červené na dort 50g
29 Kč
Měrná cena: 58 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005792
gamepad 70g cokoladova herni konzole l
Z NĚMECKA 🇩🇪
171 Kč
Měrná cena: 244,29 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
88450002
Čokoládová dekorace Panna Cotta tmavá 10ks
63 Kč
Měrná cena: 6,30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000011086
Čokoládové koule stříbrné 7ks
231 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709201
Čokoládové lístky tmavé 18ks
82 Kč
Měrná cena: 4,56 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004894
Čokoládové koule bílo-růžové 7ks
251 Kč
Měrná cena: 35,86 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704671
Čokoládové koule tělové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705579
Čokoládové koule hnědé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704442
Čokoládové koule bílo-stříbrné 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705500
Čokoládové hobliny DUO bílá a tmavá 80g
78 Kč
Měrná cena: 97,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002116