Čokoládová dekorace Panna Cotta tmavá 10ks

63 Kč Měrná cena: 6,30 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
63 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
60 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace Panna Cotta tmavá 10ks
Čokoládová dekorace Panna Cotta tmavá 10ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dodejte dezertům luxusní vzhled s čokoládovou dekorací Panna Cotta

Dokonalý finiš pro vaše dezerty: Hledáte elegantní způsob, jak proměnit domácí pečení v umělecké dílo profesionálního cukráře? Tmavá čokoládová dekorace z nabídky pro eshop Sladké potřeby okamžitě pozvedne moderní dorty i drobné zákusky. Objevte špičkové cukrářské potřeby a vyberte si vše na dort jednoduše na jednom místě.

Proč si produkt zamilujete

Prémiová hořká čokoláda: Ozdoby jsou vyrobené z 95% tmavé čokolády s obsahem kakaové sušiny minimálně 58 %, která dodá každému soustu plnou a vyváženou chuť.

Rychlé a efektní zdobení: Váš slavnostní i narozeninový dort získá profesionální vzhled během několika sekund bez nutnosti zdlouhavého temperování čokolády.

Všestranná kombinovatelnost: Čtverečky skvěle drží na povrchu, ať už je vaším základem potahovací hmota na dort, nadýchaný lahodný cukrářský krém nebo další oblíbené čokoládové zdobení.

Parametry a složení

EAN: 2024000011086 | Rozměr: 3 x 3 cm

Složení: tmavá čokoláda 95% (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor SÓJOVÝ LECITIN, přírodní vanilkové aroma), barviva E133, E172. Může obsahovat stopy MLÉKA a OŘECHŮ.

Obsah kakaové sušiny min. 58%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2376 kJ/567 kcal, tuky 41,1 g (z toho nasycené 24,5 g), sacharidy 44 g (z toho cukry 38,8 g), bílkoviny 6,3 g, sůl 0 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2024000011086
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové mini lentilky barevné 1kg
711 Kč
Měrná cena: 71,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436585424191
Čokoládové koule perleťové modré 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704930
Čokoládové koule růžovo-modré 7ks
269 Kč
Měrná cena: 38,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116722057
Tyčinky z polevy (tmavé) 100 g/dóza
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-DULSR111-01
Čokoládové koule bílo-černé 7ks
271 Kč
Měrná cena: 38,71 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709560
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé s puntíky 20ks
123 Kč
Měrná cena: 6,15 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000012495
Čokoládová dekorace fotbalový míč 410g/189ks
1 115 Kč
Měrná cena: 5,90 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000010860
Cereální kuličky v čokoládě slaný karamel 100g
149 Kč
Měrná cena: 149 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870836
Čokoládové koule černé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704435
Čokoládové koule tmavě fialové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116713703