Čokoládové lístky tmavé 18ks

82 Kč Měrná cena: 4,56 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
82 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
78 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládové lístky tmavé 18ks
Čokoládové lístky tmavé 18ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Elegantní čokoládové lístky pro neodolatelné zdobení vašich sladkostí

Luxusní finiš pro každý dezert: Hledáte rychlý způsob, jak proměnit domácí pečení v umělecké dílo? Tyto jemné lístky z tmavé čokolády dodají každému dezertu profesionální vzhled během několika okamžiků. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší prémiové cukrářské potřeby, se kterými snadno nazdobíte rodinné zákusky i velkolepý narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní hořká chuť: Lístky obsahují minimálně 58 % kakaové sušiny, takže skvěle chuťově vyváží sladké náplně i jemné ovocné krémy.

Snadné a rychlé aranžování: Dekorace stačí lehce usadit do krému, k jehož preciznímu nanesení vám pomůže šikovná cukrářská špatle na krém.

Působivý vizuální kontrast: Tmavé čokoládové lístky nádherně vyniknou na světlém podkladu, kterým může být sametová potahovací hmota na dort.

Všestranná kombinovatelnost pro moderní dorty: Neodolatelného výsledku docílíte také v kombinaci, kdy je podkladem zrcadlově lesklá čokoládová poleva na dort, přičemž u nás pořídíte vše na dort přehledně na jednom místě.

Parametry a složení

EAN: 2025000004894

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat MLÉKO.

Obsah kakaové sušiny min. 58%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2180 kJ/521 kcal, tuky 33 g (z toho nasycené 20,7 g), sacharidy 42,9 g (z toho cukry 39,5 g), bílkoviny 6,9 g, sůl 0,02 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2025000004894
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové koule smaragdové 7ks
265 Kč
Měrná cena: 37,86 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705609
Čokoládová dekorace bílá tabulka čokolády 10ks
114 Kč
Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000000963
Čokoládové koule Florence na dort 7ks
129 Kč
Měrná cena: 18,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000007945
Čokoládové hobliny limetkové 2,5kg
1 877 Kč
Měrná cena: 75,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001683
Tyčinky z polevy (tmavé) 100 g/dóza
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-DULSR111-01
Čokoládová dekorace květy Magnolia bílá 10ks
65 Kč
Měrná cena: 6,50 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000008079
Čokoládové koule hnědé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704442
Čokoládové koule bílo-růžové 7ks
251 Kč
Měrná cena: 35,86 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704671
Čokoládové koule stříbrno-zlaté a růžové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709553
Čokoládová dekorace bílé trojúhelníky se vzorem slzy 20ks
87 Kč
Měrná cena: 4,35 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000029410