Zdobení na cukroví, dorty - KONFETY MODRÉ, Německo 60g /17388

88 Kč Měrná cena: 146,67 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
88 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
84 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - KONFETY MODRÉ, Německo 60g /17388
17388 CM173881
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecké dílo s modrými konfetami

Dejte svým sladkým výtvorům profesionální vzhled: Naše cukrářské potřeby zahrnují i tyto jedinečné modré konfety, které dodají ten správný šmrnc každému moučníku.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý vizuální efekt: Sytě modré konfety během vteřiny rozzáří jakýkoliv narozeninový dort nebo jemné cukroví.

Praktické balení pro pekaře: Díky uzavíratelné dóze zůstane vaše cukrářské zdobení vždy v perfektní kondici a připravené k dalšímu použití.

Kvalita pro pečení: Tento produkt z našeho eshopu Sladké potřeby je ideální volbou pro každého, kdo bere pečení jako zábavu i vášeň a hledá vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712373886

Složení: Cukr, slunečnicový olej, bramborový škrob, rýžová mouka, kukuřičný škrob, potravinářské barvivo: E 133.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1793 kJ / 423 kcal, tuky 5,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g), sacharidy 93 g (z toho cukry 83 g), bílkoviny 1,9 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712373886
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
6f912d8642d96f449ec2a0858ae9f7a8
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000766
12566 CM125660
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325663
Marcipánová dekorace - poupátka růže 4ks, růžové - 2,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 24 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320750
5e0f99d7c047a0bf42a4604a3ebf5a06
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000810
Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906
Zapékací čokoláda, tmavá 45% 1 kg Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
317 Kč
Měrná cena: 31,70 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712314315
Cukrový máček barevný perleťový 86g
71 Kč
Měrná cena: 82,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844803593
Jedlá krajka na dekoraci dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331435
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
Cukrové krystalky PRÁSKACÍ cukr 70g /18441
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
Měrná cena: 177,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695168
5759d007d8845f10ccbfa8e6eae17224
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016477